Mamy miejsce na Twoje spotkanie prywatne lub biznesowe!

 

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem to klubokawiarnia o profilu podróżniczym, ale jeśli masz ochotę w takim ciepłym otoczeniu zorganizować swoje własne biznesowe czy prywatne spotkanie to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – jest taka możliwość 🙂

Wynajmujemy zarówno cały lokal jak i jedną salę na wyłączność. Natomiast mniejsze grupy przyjmujemy przy stolikach lub na podeście. Rezerwacja jest wymagana dla więcej niż 5 osób.

W Tam i z Powrotem są 2 sale, jedna klasyczna, przeznaczona dla tradycjonalistów oraz gości, którzy chcą oddać się pracy. Tu znajduje się bar oraz stoliki z ławą i krzesłami ustawionymi wzdłuż ściany szerokiej na 3,5 metra, na której mamy ekspozycję zdjęć podróżniczych. Możemy tam zmieścić ok 10 do 12 osób. Na tej sali znajduje się również kącik miedzy oknem i barem na około 6 osób.

Drugą salę można wynająć na wyłączność. To tu zwykle odbywają się prelekcje podróżnicze, ale służy ona również do rezerwacji grupowych. To pomieszczenie jest zdecydowanie mniej klasyczne – nazywamy je potocznie salą „hamakowo-pufową”. Podczas normalnego funkcjonowania kawiarni służy ona do wypoczynku na orientalnych pufach, umiejscowionych na podświetlanym podeście lub w hamakach. Znajduje się tu też kilka stolików. Na tej sali jest zamontowany profesjonalny projektor multimedialny full HD, który można podłączyć do swojego komputera i wyświetlać na nim zdjęcia lub filmy. DRUGA SALA JEST KLIMATYZOWANA 🙂

KOSZTY REZERWACJI SALI NA WYŁĄCZNOŚĆ:

Jedną salę na wyłączność polecamy przy rezerwacji od 15 do 25 osób. Istnieje możliwość przearanżowanie tej sali tak, aby pomieściła około 25 osób w ustawieniu koktajlowym lub około 16 osób przy wspólnym stole.

Koszt wynajmu zawiera się w rachunku za konsumpcję na barze – minimalny rachunek to 900 zł. Do zamówień z rezerwacji doliczane jest 10% serwisu.

KOSZTY REZERWACJI CAŁEGO LOKALU:

Wynajem całego lokalu na wyłączność rekomendujemy dla grup powyżej 30 osób. Koszt wynajmu całego lokalu to 350 zł + minimalny rachunek za konsumpcję na barze – 1900 zł. Do zamówień z rezerwacji doliczane jest 10% serwisu.

 

 

KOSZTY REZERWACJI STOLIKÓW:

Rezerwacja stolików od 6 osób do 8 osób związana jest z minimalnym zamówieniem na barze 300 zł. (+10% serwisu, nie mniej niż 30 zł)

Rezerwacja stolików od 8 osób do 10 osób związana jest z minimalnym zamówieniem na barze 350 zł.
(+10% serwisu, nie mniej niż 35 zł)

Rezerwacja stolików od 10 osób do 12 osób związana jest z minimalnym zamówieniem na barze 400 zł.
(+10% serwisu, nie mniej niż 40 zł)

Rezerwacja stolików od 12 osób do 15 osób związana jest z minimalnym zamówieniem na barze 500 zł.
(+10% serwisu, nie mniej niż 50 zł)