Tam i z Powrotem jest połączeniem kawiarni, pub-u, chill room-u i miejsca wydarzeń kulturalnych. To smaczne slow-food’owe śniadania, lunche i przekąski. Świeżo mielona kawa, wino z niewielkich winnic rozrzuconych po całej Europie i niewielkich browarów głównie kontraktowych polskich, czeskich i ukraińskich. Nasza kawiarnia to miejsce dla wszystkich, którzy lubią być świadomi tego co jedzą i piją oraz dbają o wysoką jakość swojego wolnego oraz biznesowego czasu. W kawiarni odbywają się wydarzenia wokół tematyki podróżniczej: prelekcje, slajdowiska, spotkania i wystawy zdjęć.

Kawiarnia Warszawa

Posiadamy 2 sale, jedną klasyczną przeznaczoną dla tradycjonalistów jak również dla gości, którzy chcą oddać się pracy. Na tej sali przy każdym stoliku znajdziecie kontakt do podładowania swojego narzędzia pracy czy też telefonu. Tu znajduje się bar i ściana do ekspozycji zdjęć z podróży. Druga sala jest klimatyzowana i  zdecydowanie mniej klasyczna, zwana potocznie „Afryką”, służy od wypoczynku na orientalnych pufach umiejscowionych na podświetlanym podeście lub w hamakach. To pomieszczenie powstało z inspiracji podróżami w ciepłe zakątki świata. W rogu na podeście znajdziecie półkę pełną książek, atlasów i przewodników oraz można tam również gry planszowe. Rodzice znajdą tutaj również mini kącik dla swoich pociech. Na tej sali znajduje się projektor i istnieje możliwość przearanżowania tej sali aby pomieściła ok 35 osób.

Oferujemy zdrowe jedzenie, odrobinę luzu, brak anonimowości i przyjemną uśmiechniętą obsługę. Nasza kawiarnia znajduje się na Mokotowie. jest tu możliwość bezpłatnego pozostawiania auta, jak również zapłacicie u nas  kartą, bez dolnego limitu kwoty.

Do kawy i herbaty serwujemy przeróżne słodkości: małe i duże, ciasta i ciasteczka, fit i fat 😉

Do piwa lub wina można zamówić pasty tortillą arabską, z warzywami lub z chrupiącym ciemnym chlebem. Przyrządzamy do wyboru 4 pasty: hummus klasyczny, hummus z burakiem oraz z fetą i suszonymi pomidorami. Zestawy past można komponować w różnych ilościach i smakach i z rożnymi dodatkami.