Kawiarnia podróżnicza – Twoje miejsce!

 

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem to klubokawiarnia o profilu podróżniczym. Stworzyliśmy miejsce z myślą o tych, którzy mają pod skórą tęsknotę za byciem w drodze, dużymi i małymi podróżami i dalekimi wyprawami. Przyjmujemy wystąpienia podróżnicze, organizujemy slajdowiska i wystawy zdjęć, skupiamy ludzi głodnych całego świata i niecierpliwych wrażeń.

Spotkania podróżnicze

Posiadamy 2 sale: jedną klasyczną, przeznaczoną dla tradycjonalistów jak również dla gości, którzy chcą oddać się pracy. Tu znajduje się bar standardowe stoliki  z ława i krzesłami oraz 3,5 m szeroka ściana do ekspozycji zdjęć z podróży. Ekspozycja zdjęć to standardowo 14 odbitek 30x20cm powieszonych w dwóch rzędach, jeden nad drugim. Natomiast druga sala, na której odbywają się prelekcje podróżnicze i grupowe rezerwacje, jest zdecydowanie mniej klasyczna – nazywamy ją potocznie „Afryką” lub salą „hamakową”. Podczas normalnego funkcjonowania kawiarni służy ona do wypoczynku na orientalnych pufach, umiejscowionych na podeście lub w hamakach. To pomieszczenie powstało z inspiracji podróżami w ciepłe zakątki świata.

Na II sali (prelekcyjnej) znajduje się projektor (podłączenie HDMI) i istnieje możliwość prze-aranżowania tej sali tak aby pomieściła ok 40 osób.
Tu możecie zorganizować spotkanie po swojej wymarzonej podroży, promocje książki podróżniczej czy też składowisko inspirujące innych do własnych wypraw. Jeśli macie ochotę, możecie też połączyć swoje spotkanie z wystawą zdjęć z podróży, albo wystawę z wernisażem – slajdowiskiem. Aby Wasze spotkanie się odbyło potrzebujemy od Was od 3 do 6 zdjęć, opis i tytuł prelekcji. Tworzymy za Ciebie wydarzanie na naszym funpage i informujemy świat o spotkaniu, na które możesz zaprosić swoich znajomych poprzez Fb.

 

Sala klimatyzowana! ❄❄❄ 

Napisz do nas na dorota@tam-cafe.pl

 

Udział w prelekcjach

Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych.
Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie. 

Przypominamy, że jesteśmy kameralnym miejscem i nasza sala mieści około 40 osób. Jeśli zapowiada się, że to spotkanie podróżnicze, na które ostrzycie sobie zęby będzie mocno oblegane, a Wy macie ochotę spędzić spokojnie wieczór, bez martwienia się o miejsce na prelekcji i jeśli przy okazji chcecie zjeść coś smacznego i napić się czegoś pysznego, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Otóż istnieje możliwość rezerwacji miejsca siedzącego na naszych prelekcjach.

 

Warunki rezerwacji miejsca na slajdowisko podróżnicze:

Aby zarezerwować miejsce na slajdowisko trzeba napisać na fb priv lub zadzwonić do nas po czym przyjść punktualnie i zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika na rezerwacje” kosztujący 25 zł.
Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie. 

Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznie: 571 270 027 lub pisząc do nas wiadomość na facebooku.
Podajcie swoje imię nazwisko i numer kontaktowy, a my zapiszemy dla Was rezerwację, oczywiście jeśli będą  jeszcze wolne miejsca z puli do zarezerwowania.