Kawiarnia podróżnicza – Twoje miejsce!

 

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem to klubokawiarnia o profilu podróżniczym. Stworzyliśmy miejsce z myślą o tych, którzy mają pod skórą tęsknotę za byciem w drodze, dużymi i małymi podróżami i dalekimi wyprawami. Przyjmujemy wystąpienia podróżnicze, organizujemy slajdowiska i wystawy zdjęć, skupiamy ludzi głodnych całego świata i niecierpliwych wrażeń.

Spotkania podróżnicze

Posiadamy 2 sale: jedną klasyczną, przeznaczoną dla tradycjonalistów jak również dla gości, którzy chcą oddać się pracy. Tu znajduje się bar standardowe stoliki  z ława i krzesłami oraz 3,5 m szeroka ściana do ekspozycji zdjęć z podróży. Ekspozycja zdjęć to standardowo 14 odbitek 30x20cm powieszonych w dwóch rzędach, jeden nad drugim. Natomiast druga sala, na której odbywają się prelekcje podróżnicze i grupowe rezerwacje, jest zdecydowanie mniej klasyczna – nazywamy ją potocznie „Afryką” lub salą „hamakową”. Podczas normalnego funkcjonowania kawiarni służy ona do wypoczynku na orientalnych pufach, umiejscowionych na podeście lub w hamakach. To pomieszczenie powstało z inspiracji podróżami w ciepłe zakątki świata.

Na II sali (prelekcyjnej) znajduje się projektor (podłączenie HDMI) i istnieje możliwość prze-aranżowania tej sali tak aby pomieściła ok 40 osób.
Tu możecie zorganizować spotkanie po swojej wymarzonej podroży, promocje książki podróżniczej czy też składowisko inspirujące innych do własnych wypraw. Jeśli macie ochotę, możecie też połączyć swoje spotkanie z wystawą zdjęć z podróży, albo wystawę z wernisażem – slajdowiskiem. Aby Wasze spotkanie się odbyło potrzebujemy od Was od 3 do 6 zdjęć, opis i tytuł prelekcji. Tworzymy za Ciebie wydarzanie na naszym funpage i informujemy świat o spotkaniu, na które możesz zaprosić swoich znajomych poprzez Fb.

 

Sala klimatyzowana! ❄❄❄ 

Napisz do nas na dorota@tam-cafe.pl

 

Rezerwacje na prelekcjach bezpłatnych

(oznaczonych dopiskiem “Free”)

Prosimy o dokładne przeczytanie warunków rezerwacji.

 

Drodzy Goście,

Przypominamy, że jesteśmy kameralnym miejscem i nasza sala mieści około 40 osób. Jeśli zapowiada się, że to spotkanie podróżnicze, na które ostrzycie sobie zęby będzie mocno oblegane, a Wy macie ochotę spędzić spokojnie wieczór, bez martwienia się o miejsce na prelekcji i jeśli przy okazji chcecie zjeść coś smacznego i napić się czegoś pysznego, a potem posłuchać podróżniczych opowieści na siedząco, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Otóż istnieje możliwość rezerwacji miejsca siedzącego na naszych prelekcjach.

Warunkiem rezerwacji miejsca gwarantowanego jest złożenie zamówienia przy barze za około 25 zł na 1 osobę. Pula miejsc do rezerwacji jest ograniczona – możemy zarezerwować tylko 12 miejsc – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Reszta miejsc jest do zajęcia przez gości normalnym trybem – przychodząc wcześniej.

Na sali, w której odbywają się spotkania podróżnicze, w trakcie trwania prelekcji, nie ma stolików – tu obowiązuje ustawienie teatralne.Stoliki do konsumpcji rezerwujemy na pierwszej sali, a równocześnie rezerwujemy dla Was miejsce siedzące na drugiej sali, gdzie będzie odbywać się prelekcja.

Po posiłku Goście z rezerwacją przechodzą z pierwszej sali na drugą salę, zajmując spokojnie swoje miejsce tuż przed prelekcją.

Aby odebrać rezerwację należy przybyć o godzinie 18.00/ 18.15 / 18.30. Jeśli nie możecie przyjść wcześniej, możecie konsumpcję przesunąć na czas po prelekcji.

Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznie: 571 270 027 lub pisząc do nas wiadomość na facebooku. Podajcie swoje imię nazwisko i numer kontaktowy, a my zapiszemy dla Was rezerwację, oczywiście jeśli będą  jeszcze wolne miejsca z puli do zarezerwowania.