Sercem smaku i przyjemności jest u nas bar. Nasze propozycje przekąsek przygotowujemy z najlepszych składników, na oczach gości. Podajemy przekąski w postaci kanapek i sałatek, zderzających smaki zebrane z całego świata. Nasze menu jest pozbawione polepszaczy smaków i konserwantów.

Gęste, dania jednogarnkowe na zimowe chłody, naturalne orzeźwiające smoothies na gorące letnie popołudnia.  W naszym menu proponujemy zarówno przekąski na ząb jak i bardziej zdecydowane lunchowe pozycje. Tarty słodkie i wytrawne, ciasta i ciasteczka, wszystko przygotowane ręcznie, z miłością, dbałością o smak i Wasze zdrowie.

Świeżo mielona i wypalana kawa z jednej z najlepszych palarni kawy w Warszawie. Kawę przygotowujemy z oddaniem i pasją, klasycznie i alternatywnie.

Nasza koncepcja żywienia opera się na świadomości, że to co jemy ma fundamentalny wpływ na zdrowie, urodę, dobrą formę oraz na to jak myślimy i jak skutecznie działamy.

Nasze wina trafiają do nas prosto z małych, włoskich winnic i pozbawione są chemii, która negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Piwa zamawiamy tylko z niewielkich, Polskich rzemieślniczych browarów oraz z Czeskich, czasem rozszerzamy ofertę na dalsze zakątki piwnego włóczykijstwa.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu, smaku oraz estetyce i niepowtarzalnym klimacie, to dobrze trafiłeś.

 

Poznaj nasze śniadania

poznaj też nasz lunch

…i naszą ideę slow kawiarni