Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

27 grudnia

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego przybliżymy Wam trzy magiczne kierunki, bliskie naszym sercom:
– Wietnam
– Kubę
– Kenię

Ania:
Wietnam odwiedziłam w 2015 roku i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia! To jeden z najbardziej różnorodnych krajów Azji Południowo – Wschodniej i jeden z najpiękniejszych krajów, w jakich byłam. Niesamowite widoki, piaszczyste plaże, przepyszny i tani street food na wyciągnięcie ręki, jedyna w swoim rodzaju zatoka Ha Long i pełne kontrastów miasta.

Paweł:
Kuba jest niezwykłą wyspą, bogatą zarówno pod względem piękna natury, kultury jak i historii. Kraj w którym można wykąpać się na jednych z najpiękniejszych plaż na świecie, przejechać się starym cadillakiem, a wieczorem potańczyć na ulicy salsę przy dymie z najlepszych cygar popijanym przepysznym rumem.

Kenia to z kolei obowiązkowy punkt dla każdego podróżnika uwielbiającego obserwacje zwierząt w ich naturalnym środowisku. Poza niesamowitymi widokami na safari, można tu również zobaczyć życie w jednych z największych slumsów na świecie, a także rajskie plaże oraz wyspę na której nie ma aut, a cały transport odbywa się za pomocą osłów i łodzi.

Ania Rygiewicz i Paweł Czarnecki,
liderzy z Klubu Podróżników Soliści