Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

20 lutego

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Podróżujemy po świecie i zachwycamy się pięknem przyrody, kultury i ich różnorodności. Tak, świat jest zachwycający, ale jak długo taki pozostanie?

Podróżując nie sposób nie mieć reflekcji nad kondycją naszej Planety i tego co jej robimy jako ludzkość. Powstaje coraz więcej filmów i akcji ekologicznych na temat tego co możemy zrobić aby oszczedzić Ziemi odrobiny śmieci, smogu i innych zanieczyszczeń. Chcielibyśmy dołożyć się odrobinę do głosu edukacyjnego i przypomnieć, że niszcząc swoje środowisko niszczymy również siebie. Wszystko co wyrzucamy do nas wraca; w powietrzu, w wodzie i w tym co spożywamy.

Ten kto podróżował dziś i 10 lat temu wie, że świat nie wyglada dziś tak jak wyglądał kilka lat temu. Zmiany klimatyczne postepują szybciej niż dorastają nasze dzieci…

Zapraszamy na otwarcie wystawy – spotkanie dedykowane eko edukacji – dyskusja na temat tego co możemy robić aby pomóc sobie i Ziemi.

Spotkanie poprowadzi Dorota Zdanowska – podróżniczka i właścicielka Klubokawiarni Tam i z Powrotem i Daniel Petryczkiewicz, fotograf-aktywista znany z projektu #NoBeautyInPlastic
https://www.facebook.com/danielpetryczkiewiczphoto/
https://www.instagram.com/daniel_petryczkiewicz_photo