Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

24 stycznia

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

Spakowałam plecak i po raz kolejny pojechałam w kilkumiesięczną podróż z biletem w jedną stronę. Tym razem trasę wyznaczał mi najdłuższy na Ziemi łańcuch górski – Andy. Zapraszam na opowieść, w której wspólnie przeniesiemy się na bezkresne przestrzenie Patagonii i Ziemi Ognistej oraz tam, gdzie ziemia łączy się z niebem. Będziemy obserwować pingwiny i lwy morskie. Na górskich szlakach towarzyszyć nam będą lamy i alpaki. Zobaczymy, jak toczy się życie w cieniu andyjskich sześciotysięczników, na karaibskiej wyspie i roztańczonych ulicach najbardziej kolorowych miasteczek
świata. Będzie zjazd na rowerze Drogą Śmieci, próba zdobycia sześciotysięcznika, wschód słońca na Machu Picchu, zbieranie kawy i mnóstwo przepięknych krajobrazów z andyjskich szlaków.
Przedstawię również praktyczne informacje jak samodzielnie wyruszyć w podróż przez Argentynę, Boliwię, Peru i Kolumbię oraz pokażę, że podróżowanie solo może być wspaniałą przygodą.

Kilka słów o mnie: mam na imię Teresa i od ponad 10 lat moje życie związane jest z podróżami. Szczególnie ważne jest dla mnie przebywanie blisko natury. Większość moich podróży jest mocno związana z górskimi wędrówkami w różnych regionach świata. Zazwyczaj podróżuję solo:
autostopem, rowerem, lokalnymi środkami transportu i na piechotę.
Podróże relacjonuję na Instagramie: https://www.instagram.com/zaczynajacodmarzen/

Informacja od Klubokawiarni: Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezzwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.