Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

29 grudnia

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

O książce:

“W głąb mojej Australii” to zbiór myśli, notatek z pamiętników oraz wpisów z bloga. W książce opisuję Australię widzianą moimi oczami i opieram się na własnych doświadczeniach z życia w Brisbane oraz podróży po kraju. Książka została również napisana z perspektywy osoby przebywającej od kilku lat na emigracji oraz z perspektywy rodzica, a nie – jak w przypadku pierwszej książki – młodej dziewczyny, która dopiero poznawała Australię i układała sobie życie od nowa. Dzięki tej książce czytelnik choć na chwilę przeniesie w piękne miejsca w Australii, np. w australijskie tropiki, na wyspę Rottnest czy Uluru.

Bio:

Karolina Balewska – Gdańszczanka, która od kilkunastu lat mieszka w tropikalnym Brisbane, Australii. Karolina jest autorką bloga Moja Australia i świat oraz dwóch książek „Droga do mojej Australii” oraz „W głąb mojej Australii”.

Informacja od Klubokawiarni: Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.