Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

19 stycznia

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

A gdyby tak wszystko rzucić i wyjechać? 🤔
Jeśli ciągnie Cię do podróży to na pewno ta myśl wraca do Ciebie wielokrotnie. A może już to planujesz? A może chcesz po prostu posłuchać dwójki osób, które opowiadają o swojej największej przygodzie życia?

Cześć, jesteśmy Dominika i Remigiusz. Niedawno temu wróciliśmy z 10-miesięcznej podróży dookoła świata spełniając tym samym wspólne marzenie. Z wielką przyjemnością opowiemy Ci o tej wyprawie.

Na spotkaniu dowiesz się:
🚐 czemu zaczęliśmy naszą podróż od vanlife’u w Turcji
🏔️ czy Himalaje są tylko dla zaawansowanych
🪷 jak bardzo różnorodne są Indie
🏖️ jak spędziliśmy Święta Bożego Narodzenia na Filipinach
🦘 kilka ciekawostek o Australii
🧊 o lodowcach w Nowej Zelandii
🤿 dlaczego niespodziewanie wylądowaliśmy w Indonezji
🐻 czy udało nam się spotkać niedźwiedzia w Kanadzie

Zarezerwuj 90 minut na naszą opowieść okraszoną zdjęciami i materiałami video z różnych zakątków świata. Chętnie odpowiemy też na Twoje pytania po prelekcji.

Zapraszamy i do zobaczenia!
Domi & Remi

Informacja od Klubokawiarni: Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezzwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.