Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

24 listopada

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

Islandia – to tajemnicza i nieujarzmiona wyspa, leżąca gdzieś pośrodku Atlantyku. Gdy pierwszy raz odwiedziłam ją w 2018 roku, moja wiedza na jej temat była ograniczona do tego, co zapamiętałam ze szkoły. Wówczas moim celem było przede wszystkim doświadczenie prawdziwej zimy i “zmrożenie się”. Jednak nie spodziewałam się, że to miejsce oczaruje mnie od pierwszego wejrzenia i stanie się moim ukochanym zakątkiem na ziemi. A rok temu objechałam Islandię, całkiem sama. Teraz, po piątej podróży do Islandii, wiem, że to miejsce ma w sobie coś wyjątkowego i będę tam nieustannie wracać.
W prelekcji podzielę się nie tylko moimi osobistymi przeżyciami czy pięknymi widokami… postaram się przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie: czemu ludzie wracają w te same miejsca i co powoduje, że tylko tam mogą odpocząć? Islandia to jedno z takich miejsc, które wciąż przyciąga i nie pozwala zapomnieć, jest odkryte i pozostaje jednocześnie nieodkrytym. Serdecznie Was zapraszam do tego fascynującego świata.

Informacja od Klubokawiarni: Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.