Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

13 listopada

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Promocje na bilety lotnicze za 1zł?
Noclegi za darmo?
Super promocje na wynajem samochodu za grosze?

Pewnie nie raz słyszeliście takie obietnice związane z tanim podróżowaniem. Od razu widzieliście siebie leżących w hamaku na rajskiej wyspie w drinkiem z palemką w ręku.
Czy realizacja marzeń podróżniczych w ten sposób jest tylko iluzją czy jednak są patenty na to, by podróżować za grosze po świecie?

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze z Powsinogą – Bernadettą “Bebe” Baran w trakcie, którego poznacie sprawdzone patenty na tanie podróżowanie i sposoby jak zaoszczędzić przed i w trakcie podróży.

Bez niepotrzebnego lania wody, same konkrety – poznacie ponad 20 patentów sprawdzonych przez Bebe i wykorzystywanych od wielu lat w podróżach po 4 kontynentach.

CZAS TRWANIA: ok 1h15min + ok 15-20min na wasze pytania

KSIĄŻKA: po slajdowisku będzie możliwość zakupu książki “100 pomysłów na podróżowanie” w promocyjnej cenie 25zł

KIM JESTEM?
Bernadetta „Bebe” Baran – w sumie podróżuję od 15 lat, a długodystansowo od 8 lat. W tym czasie udało mi się odwiedzić 36 krajów na 4 kontynentach i nie zamierzam chować mojego plecaka do szafy!

Podróżuję niskobudżetowo i zawsze samodzielnie organizuje swoje wyprawy. Prowadzę Instagrama @powsinoga_ oraz fanpage na fanpage na Facebook o tej samej nazwie.
Szczególnie bliskie są mi kultury Ameryki Południowej oraz Półwyspu Iberyjskiego.

W 2015 roku samodzielnie napisałam i wydałam książkę „100 pomysłów na podróżowanie”, która jest kompendium wiedzy o tanim podróżowaniu dla każdego, niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy zasobności portfela.

Podróżuje autem, motocyklem, samolotem, rowerem pieszo i pociągami, jednak to wędrówki piesze są moim ulubionym sposobem odkrywania świata.

Moje motto życiowe:
Rób to co kochasz i rób to często. Żyj swoją pasją

Zapraszam! 🙂
Bebe