Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

21 września

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Od jakiegoś czasu staram się udowodnić tezę, że życie jest krótkie i nie ma sensu marnować go na rzeczy, które nie sprawiają nam radości. Na starość powiecie sobie: “Mam zajebisty samochód, dom, drogie ciuchy, ale zabrakło mi czasu na życie.” Wiem jak to jest pracować po dwanaście godzin dziennie. Wiem jak to jest starać się wykorzystać każdy możliwy moment na to, aby się od tego oderwać. Nie da się. Myślisz o tym, że musisz więcej. Największą różnicą między życiem w Polsce, a na Bali jest fakt, że tam nie dotarł jeszcze ten pęd. To dlatego tak wielu ludzi z całego świata uciekło na rajską wyspę, gdzie nikt nie sądzi, że urodził się tylko po to, aby zarabiać pieniądze i gdzie wreszcie mając święty spokój można cieszyć się życiem.

Od czego się zaczęło? Grubo ponad rok temu rzuciłam wszytko i przeprowadziłam się na Filipiny. Później zwiedziłam Kambodżę, Bali, Tajlandię, wróciłam do Polski, odwiedziłam znajomych na Majorce, wybrałam się do Kanady i spontanicznie trafiłam na Dominikanę. Wtedy już wiedziałam – będę mieszkać na Bali. W grudniu tamtego roku zrealizowałam swoje marzenie. Święta w Bangkoku, gorączka w Singapurze, kilka dni zdalnej pracy w Kuala Lumpur, wizyta u Australijczyka w Perth. Dużo się działo, a o wszystkim opowiadam bez ściemy. Kradzieże, próba porwania, wypadki na skuterze. Czasami nie było lekko, ale na pewno zabawnie.

Swoje historie opisuję na fanpage’u Pieluszka na Fali, ale w związku z tym, że przez chwilę jestem w Polsce moją opowieść mogę przedstawić Wam na żywo. Zobaczycie również zdjęcia moje oraz Bartka Samca i Eweliny Wojtas.
Zastanówcie się czego tak właściwie chcielibyście się ode mnie dowiedzieć. Wskazane jest nawet spisanie sobie pytań na kartkach. Uwaga. Jeśli interesuje Was, kiedy powstała jakaś świątynia, albo jaką powierzchnię ma Monkey Forest będziemy sprawdzać w Google!
Chcę się z Wami podzielić moim doświadczeniem. Opowiadam wszystko SZCZERZE (na serio ;o) Moje podejście do wielu spraw może dziwić. Jeśli komuś nadepnę na aureolę z góry bardzo przepraszam. Poczujesz niedosyt? Drąż temat. Jestem praktykiem. Doradzam, jak uniknąć kradzieży, wynająć apartament, załatwić wizę, gdzie się wybrać, a czego unikać, mówię o tym jacy są lokalsi, wspominam o innych podróżnikach. Od czasu do czasu na fotach pojawia się mój tyłek. Nic nie poradzę na to, że akurat stoję pod wodospadem, pływam w basenie, albo opalam się na plaży. Poza tym jest całkiem niezły i przyciągnął sporo osób na mój fanpage.💁‍♀️
Mam nadzieję, że do zobaczenia!