Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

22 września

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Kochani!
Zapraszamy serdecznie na “Opowieści o Mocy”, spotkanie otwarte na którym podzielę się z Wami przygodami, zdjęciami i filmami z naszych podróży do magicznego Peru.

Opowiem m.in. o pięknych, starożytnych miastach, kompleksach świątynnych, a także innych miejscach mocy, które udało mi się odwiedzić i zbadać, o kulturowym i historycznym bogactwie Peru oraz o zapierającym dech w piersi majestacie natury w tym wyjątkowym regionie Ziemi.

Zdam Wam relację z naszych spotkań z plemieniem Q’ero, miejscowymi szamanami i uzdrowicielami, a także ze zwykłą ludnością. Opowiem o uzdrawiającej mocy świętych roślin, ceremoniach szamańskich, wierzeniach, wiedzy i tradycjach wciąż żywych w tym niesamowitym kraju.

Wyjaśnię Wam również czym dla mnie są “Podróże Mocy” oraz odpowiem chętnie na wszystkie Wasze pytania.

Zainteresowanym przedstawię zarys kolejnej wyprawy do Peru, planowanej już na 15 października 2017 r. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

Spotkanie otwarte/bezpłatne.

Zapraszamy !!
Ja jestem, My jesteśmy ♥

Prowadzący: Maciej Marczak
Podróże to moja największa pasja, im dalej od szlaku, bardziej dziko, bliżej do rdzennych kultur i natury, tym lepiej. Zamiłowanie do tego rodzaju wypraw sprawiło, że we wrześniu 2012 roku wyruszyłem w ponad czteromiesięczną samotną podróż stopem przez Świat. W ciągu pierwszych dwóch miesięcy przejechałem Europę, śpiąc na plażach,w parkach, dziwnych miejscach, a także u spotkanych ludzi. Następne dwa miesiące spędziłem w Peru i Boliwii poznając rdzenne nauki oraz doświadczając uzdrawiających metod pracy od szamanów z amazońskiej dżungli i peruwiańskich And. Zakochałem się w tym magicznym kraju od pierwszego wejrzenia:) W marcu roku 2015 wyruszyłem razem z Łukaszem w kolejną ponad trzymiesięczną podróż, tym razem przez tereny Meksyku i Peru. Swoimi przygodami i przeżycia dzieliliśmy się i dalej to robimy na naszej stronie: http://www.podrozemocy.pl/ . Od tego czasu, średnio dwa razy w roku jestem w Peru, organizując i prowadząc “Podróże Mocy” dla grup, aby podzielić się moją wizją podróżowania i dać możliwość każdemu kto usłyszy wołanie, aby doświadczył na własnej skórze magii tego niesamowitego kraju i odbył swoją własną podróż mocy.

Od wielu lat zgłębiam również szeroko rozumianą szamańską ścieżkę serca. Łączę tradycje, techniki i metody pracy z Ameryki Południowej, Północnej oraz ze Wschodu. To wszystko zabarwiam swoimi własnymi wglądami, informacjami i sposobami pracy, które stale do mnie przychodzą. Mam przyjemność współpracować i uczyć się od wielu wspaniałych szamanów, nauczycieli i uzdrowicieli. Inspiruje mnie ścieżka toltecka, joga kundalini, praca z roślinami mocy, tradycje Indian północnoamerykańskich, szamańska oraz zachodnia tantra Osho, jogiczne praktyki transformacji trucizn umysłu, polinezyjskie metody uzdrawiania, Ho’oponopono.

Każda podróż jest unikalna, każde miejsce wyjątkowe, każda grupa jedyna w swoim rodzaju, każda spotkana osoba oddzielnym wszechświatem…
Ja jestem, My jesteśmy ♥