Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

20 grudnia

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

Operacja BIKINGAS, od angielskiego BIKE i Vikingas po hiszpańsku. W ramach tego projektu w 2022 razem z moją przyjaciółką przejechałyśmy rowerem prze ziemię lodu i ognia czyli Islandię, oraz przez zielone Wyspy Owcze. Następnie 2023 przejechałyśmy Irlandię dookoła, tak samo zieloną i jeszcze bardziej deszczową.

Historie z z tych trzech wyspiarskich krajów są pełne niespodziewanych przygód, wiatrów i deszczu, ale też widoków nie z tej ziemi i najbardziej bajecznych białych owieczek.

O mnie:

Przez ostatnie 10 lat mieszkałam na 4 kontynentach, a w 2012 roku pierwszy raz pojechałam w podróż rowerem, kiedy to przejechałam polskie wybrzeże.

W 2020 roku, w środku pandemii, wyruszyłam w moją pierwszą długą podróż rowerową z Malagi do Paryża. W 2021 roku chciałam więcej, więc po zrezygnowaniu z pracy rozpocząłam podróż wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, trwającą 100 dni, od Hiszpanii do Grecji. W 2022 roku, razem z moją przyjaciółką Gosią, podróżowaliśmy z Islandii do Polski. Teraz znowu rzuciłam pracę i właśnie jestem w trakcie mojego rowerowego gap year.

Informacja od Klubokawiarni: Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.