Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

23 listopada

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

“Nieważne, gdzie i jak daleko podróżujesz – im dalej, tym gorzej – ale jak mocno przy tym żyjesz.” – napisał kiedyś Henry David Thoreau
🌍
Pewnej zimowej nocy kupiłam bilet w jedną stronę do Jordanii.
Jedynym planem jaki miałam było pojechanie do Petry. Nie spodziewałam się jednak, że w ciągu tej wyprawy kilkakrotnie będę tu wracać, spać w jaskiniach, poznawać miejscową społeczność, karmić zwierzęta i… spacerować ze swoją osiołką Kią!
Ta podróż stawała się coraz bardziej nieprzewidywalna, wręcz filmowa, a każdy kolejny dzień przynosił nową dawkę niespodzianek. A tych dni było w sumie 70.
🐪
Opowiem Wam o spontanicznej, backpackerskiej, solo podróży po Jordanii, o wolontariacie na przepięknej pustyni Wadi Rum, o byciu gwiazdką TikToka na Bliskim Wschodzie, opowiem o wędrowaniu z osiołką – przez pustynie, góry i wąwozy – oraz o spotkaniach i życiu z Beduinami, wśród których poczułam się jak wśród dobrych braci.
Swoją opowieść zilustruję pięknymi zdjęciami. Więc zapewniam, że – choćby dla nich – warto przyjść na tą prezentację;)
Zapraszam!
📷
Jolanta Suszko-Adamczewska – fotografka, podróżniczka i instruktorka jogi.
https://www.facebook.com/wDRODZEakademiafotografii
https://www.instagram.com/akademia_fotografii_w_drodze/
🌐
Do zobaczenia w Klubokawiarni TAM I Z POWROTEM, 23 listopada, o godz. 19:00 ☀️
Informacja od Klubokawiarni:
“Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezzwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.”
🌙