Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

9 listopada

Godzina:

06:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

✈️ ROZPOCZYNAMY SOLISTOWE ROADSHOW 2023! ✈️
Już od 5 listopada zapraszamy na cykl otwartych spotkań i prelekcji podróżniczych prowadzonych przez Liderów Wypraw Soliści Adventure Club!
– 6 miast
– 22 Liderów Wypraw
– 24 prelekcji

🔥 Nasze prelekcje opierają się na 10 latach doświadczeń w organizacji podróży
🌎 Zorganizowaliśmy ponad 1100 wypraw na 6 kontynentach w 50 krajach
🥾 Nasze wyprawy prowadzimy “poza utartym szlakiem”
🏖️ Nasze podróże dopasowujemy dla każdego – 10 wymiarów przygody!

Tym wszystkim – i jeszcze więcej – chcemy się z Wami podzielić podczas ROADSHOW 2023!

Co was czeka?

Krzysztof Pruszyński przygotował dla was prelekcję pod tytułem “Jordania na trzy sposoby – zachwyć się i zacznij podróżować!”
Opowieść o kraju, który zainspirował mnie do podróżowania. Zwiedziłem Jordanię na kilka sposobów: autostopem, w ramach roadtrippingu, autokarem prowadząc grupę turystyczną. Z największą przyjemnością opowiem Wam o różnych perspektywach, stylach podróży i przede wszystkim o tym, czego możecie się po tym kraju spodziewać. W Jordanii doświadczysz tak wielu emocji oraz różnorodności w atmosferze gościnności, że bez problemu przekonasz się czy podróżowanie jest dla Ciebie 🙂

Kim jest Krzysztof Pruszyński?

Historyk, filmowiec, niespokojny duch. Uzależniony od poznawania świata, analizowania procesów historycznych, rozmów – zwłaszcza z przedstawicielami innych kultur w celu lepszego zrozumienia różnych punktów widzenia. Pasjonat społecznej roli kina jako nośnika popkultury ✌️

Drugą prelekcję pod tytułem “Czego można doświadczyć na Azorach?” przygotowała dla was Monika Peczyńska!
Canyoning dla szybszego bicia serca i adrenaliny. Danie prosto z wulkanu, ananasy ze środka Atlantyku dla zaskoczenia kubków smakowych. Zieleń w każdej odsłonie dla ukojenia oczu i pędzącego umysłu.

Kim jest Monika Peczyńska?

Lubię być w drodze. Nowe miejsca i doświadczenia to szersza perspektywa. Jestem fanką holistycznego ujęcia człowieka i teorii, że wszystko jest ze sobą połączone. Podróżuję najczęściej aktywnie, by zobaczyć i dotknąć jak najwięcej. Szarlotka po treku smakuje inaczej 😉 Rower to mój dobry kumpel i często zwiedzamy razem. Daje mi poczucie wielkiej swobody i wolności.

KIEDY: 09.11
GDZIE: Tam i z Powrotem, Warszawa
START: 18:00
WSTĘP: DARMOWY, jednak należy się zapisać na stronie:
https://solisci.pl/spotkania-podroznicze/

Dla wszystkich uczestników prelekcji przygotowaliśmy KONKURS, który zostanie przesłany do Was wraz z ankietą po wydarzeniu. Nagrody przewidziane w konkursie:
3x Bluza DREAMS INTO MEMORIES