Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

22 listopada

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

W 2023 rok blog Bałkany według Rudej obchodził swoje okrągłe, 10. urodziny. Uznałam więc, że to idealny czas na pewne podsumowania oraz analizę tego, co w temacie Bałkanów zmieniło się na przestrzeni tych lat – zarówno pod kątem turystyki, jak i postrzegania całego regionu.
Podczas prezentacji przeniesiemy się do 2010 roku i mojej pierwszej, bałkańskiej podróży. Opowiem, jak doszło do tego, że w 2013 roku postanowiłam założyć bloga i jaki wpływ miał on na moje i mojego męża życie. Pokażę na przykładach, jak Bałkany się rozwijały przez te wszystkie lata i które kraje najmocniej się w tym czasie zmieniły. Będzie dużo wspomnień, dużo ciekawostek i mnóstwo pięknych zdjęć.

Prowadząca: Olka Zagórska-Chabros (ruda)
Rodowita kielczanka, autorka bloga Bałkany według Rudej, kilkunastu przewodników po krajach Półwyspu Bałkańskiego oraz dwóch książek. Zapalona biegaczka i entuzjastka szeroko pojętego outdooru. Najlepiej czuje się w górach, z dala od cywilizacji. Ale dzikie ostępy jest w stanie porzucić dla dwóch miast: Sarajewa i Skopje.

Towarzysz: Marek Chabros

Długość prezentacji: max. 1,5 godziny; po będzie czas na dyskusję/pytania

Informacja od Klubokawiarni: Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezzwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.