Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

24 czerwca

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Mam nadzieję, że część z Was pamięta mnie jeszcze po ostatnim pokazie dotyczącym Ameryki Południowej! Tym razem wracam do Was już z gotową książką, którą można będzie kupić przed i po spotkaniu, a sam pokaz będzie wyjątkowy i oryginalny, bo do tej pory prezentowałem tę podróż jedynie raz, we Wrocławiu podczas festiwalu Równoleżnik Zero. Czyli: Z GDAŃSKA autostopem DO MEZOPOTAMII.

W 2012 roku wyjechałem do Portugalii na Erasmusa. Minął rok, poznałem fantastycznych ludzi, zniknęły moje obawy dotyczące jazdy autostopem, udało mi się przejechać kilka tysięcy kilometrów, a gdy tylko zaliczyłem ostatnie egzaminy udałem się w podróż do domu przez całą Europę. Niemożliwe stało się dziecinnie proste i po 3 tygodniach wylądowałem w Gdańsku. Liczyłem na wolne, a rodzice zaczęli mnie wysyłać do pracy. Szybko wykalkulowałem, że sprzedawanie godziny życia za 10 zł nie kalkuluje się w porównaniu z godziną w podróży, więc spakowałem plecak, spojrzałem na mapę, pomyślałem: Turcja i następnego dnia w samych klapkach wyszedłem z domu, po to żeby wrócić bogatszy o 11 zwiedzonych państw, 12 000 km autostopem i prawdziwa wiarę, że na prawdę mogę wszystko.

Wejście na spotkanie jest płatne 10 zł – dochód z biletów na wydarzenie Klubokawiarnia w całości przeznacza dla prelegenta za jego wiedzę, doświadcznie i historię oraz za poświecony czas i pracę nad prezentacją.