Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

19 maja

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Mokotów, Poland, 02-644

Czy da się na dwutygodniowy trip pojechać tylko z bagażem podręcznym i mieć wszystko, co potrzeba? Jak kompletować ubrania, kiedy w podróży czeka Cię pełen przekrój pogodowy?
Jaki rozmiar plecaka, gdzie wcisnąć laptopa, jakie zabrać koszulki, które buty, ile par majtek?
Po co komu skarpety wodoszczelne i czemu na Karaiby wziąć paracetamol a nie aspirynę?

O sztuce sprawnego pakowania się opowie Ania Kalinowska – zawodowo związana ze sportem, od lat digital nomad, prywatnie powsinoga. Będzie konkretnie, warsztatowo i bez tabu. Pogadamy zarówno o parametrach plecaków, jak i ubraniach, gadżetach, bieliźnie podróżniczej, a nawet omówimy, kiedy warto brać filtr do wody i co robi prezerwatywa w damskiej kosmetyczce.

Spotkanie w formule warsztatowej, na którym zobaczycie różnicę w efektywnym spakowaniu się na europejski city break, wyjazd do Indii (od plaż Kerali przez Radżastan po trekkingi w Himalajach), a także backpackerski trip do Ameryki Środkowej.

Anna Kalinowska – odwiedziła ponad 50 krajów świata. Koleją przemierzała kilkukrotnie Indie i Chiny, autobusami Iran, maniakalnie wracała na Kubę, z plecakiem wędrowała po Nikaragui i Kostaryce, dotarła do bazy po Everestem, wdrapywała się na panamskie wulkany, szwendała się po Dominikanie, odbyła trekking w Peru, a z grzbietu konia podziwiała plaże karaibskiej Antigui i afrykańskiej Gambii. Podróżuje sama, z teamem znajomych, organizuje też wyprawy w niesztampowe zakątki głównie Indii i Kuby dla rówieśników gotowych na przygodę.