Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

4 stycznia

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

Wyruszyliśmy w ponad miesięczną podróż po Półwyspie Iberyjskim. Zwiedziliśmy Hiszpanię, Portugalię oraz Gibraltar. Pojechaliśmy samochodem z Polski i zrobiliśmy ponad 14 tysięcy kilometrów odkrywając znane i nieznane miejsca. Omijając większe miasta skupialiśmy się na naturalnych atrakcjach, którymi można się zachwycić.
Zapraszamy na wspólną podróż po górach, plażach, jaskiniach, kanionach, pustyniach czy niezwykłych
punktach widokowych, do których dotarliśmy z 5-letnim dzieckiem. Odkryjemy wiele miejsc znajdujących się poza utartym szlakiem, staniemy na zachodnim i południowym krańcu kontynentalnej Europy, przywitamy się z małpami na Skale Gibraltarskiej, przepłyniemy najdłuższą podwodną rzeką Europy, zobaczymy miejsce przypominające Wielki Kanion Kolorado, dotrzemy do Santiago de Compostela, wejdziemy do niezwykłej groty odkrywając świat wodospadów, przejedziemy przez magiczny las czy wspólnie spędzimy noc na statku.
Informacja od Klubokawiarni: Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.