Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

11 lutego

Godzina:

07:00 pm - 10:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Gruzja ma różne oblicza, jest bardziej kapryśna niż kobieta, nieobliczalna jak tornado, piękna, trudna, chaotyczna i podlana winem, wódką i biesiadami. Z jednej strony dopiero szykuje się na imprezę stulecia, a z drugiej zdycha na kacu gigancie. Nie można jej po prostu lubić – albo się ją kocha albo nienawidzi.
Sakartwelo, jak brzmi oryginalna nazwa, czyli Kraj Kartlów, to obecnie popularny kierunek turystyczny, do objechania konno, rowerem, marszrutką, autostopem, z biurem podróży lub bez.
Wielu spędziło tutaj magiczne wakacje pod gwiazdami, szlajając się nieoznaczonymi górskimi szlakami, niektórzy wspięli się na pięciotysięcznik Kazbek, inni pływali w Morzu Czarnym w Batumi, pałaszowali tłuste jak cholera potrawy w Tbilisi albo czuli dreszczyk podniecenia przekraczając granicę i zapuszczając się na okupowane przez Rosję terytorium samozwańczej republiki Abchazji.

Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Nodarem Ciemnołońskim, mieszkającym w Tbilisi podróżnikiem, poetą, blogerem (www.polakogruzin.pl, www.rebelaway.com), vlogerem (kanał Tamada Tour na Youtube), organizatorem wycieczek i właścicielem firmy turystycznej Tamada Tour, który od 6 lat zajmuje się Gruzją zawodowo, a od zawsze prywatnie, z uwagi na gruzińskie korzenie.

Spotkanie będzie miało formułę stand-up show, audio-wizualnego slajdowiska, wypełnionego barwnymi opowieściami i anegdotami, podszytymi kaukaskim, absurdalnym humorem i zadziornym przesłaniem.

FB www.facebook.com/polakogruzin
FB www.facebook.com/tamadatour
YT www.youtube.com/channel/UCzfZiwcbfC9hK_uYq3xxKxA
INSTA www.instagram.com/polishgeorgian

————-
wstęp wolny