Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

16 grudnia

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Grenlandia ma tak wiele do zaoferowania, a to wciąż mało odwiedzany kierunek. Przed wyjazdem wielu ludzi pytało nas, czy na tej Grenlandii to mieszkają ludzie? Czy rzeczywiście żyją w igloo, czy nie zjedzą nas niedźwiedzie polarne i czy w ogóle są tam lotniska i drogi. I akurat z tym ostatnim to było uzasadnione pytanie..

W czasie 10 dni spędzonych na Grenlandii pływaliśmy kajakiem i łodziami wśród potężnych gór lodowych, wędrowaliśmy szlakiem wzdłuż fiordu, z którego wypłynęła góra lodowa, która zatopiła Titanica, odwiedziliśmy wysiedleńczą wioskę, utknęliśmy na odizolowanej wyspie, uderzyliśmy w górę lodową i próbowaliśmy surowej skóry wieloryba.

Zapraszamy zatem na wspólna podróż na największą wyspę świata.

Prowadzący: Autorzy bloga wnuczykije.pl i właściciele biura podróży Projekt Przygoda. Od ponad 10 lat wspólnie odkrywamy świat autostopem, rowerem, autem, z namiotem i pod dachem. Zaręczyliśmy się na argentyńskim pustkowiu, a w podróż poślubną objechaliśmy Polskę dookoła rowerem. Odkąd nasza drużyna powiększyła się o nowego członka, w trójkę przemierzamy świat.

Informacja od Klubokawiarni: Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.