Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

14 stycznia

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Zapraszamy na opowieść o naszej kolejnej podróży życia, podczas której pokonałyśmy (cudze) “nie da się” 😉

Nasz plan wydawał się zbyt ambitny, jak na poruszanie się głównie naziemną komunikacją publiczną (a nie lotniczą). Ale udało się!!

Jeździłyśmy kilka dni autobusami po dolinie OMO, odwiedzając miejscowe targi i wioski ekstremalnie różnych plemion.Resztę czasu spędziłyśmy jeżdżąc po północnej części kraju, tzw historycznym kręgu. Równie niezwykłej, oryginalnej i różnorodnej, ale jakby z całkiem innej epoki niż południe.

Wiele osób pytało nas “po co tam jedziecie? co tam jest?”. Będziecie zaskoczeni, jak ciekawy i różnorodny jest to kraj. Niestety nadal bardzo biedny, choć już nie widać tego głodu, z którym większość kojarzy Etiopię.

Katarzyna Spiridonow – podróżuję od ponad 20 lat i cały czas backpackersko, starając się nie tylko zwiedzać, ale każdy kraj poznawać głębiej i być jak najbliżej wśród jego mieszkańców. Prowadzę od kilku lat projekt Coaching w Drodze do Raju.

UWAGA:
W czasie obostrzeń z powodu pandemii na spotkaniach w Tam i z Powrotem miejsca są ograniczone i obowiązuje obowiązkowa rezerwacja miejsc. Warunkiem rezerwacji jest minimalny rachunek na barze 25 zł. W celu zarezerwowania miejsca prosimy o kontakt na maila dorota-tam@cafe.pl i podanie swojego imienia oraz numeru telefony i liczby miejsc jakie chcecie zarezerwować.