Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

6 kwietnia

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Zapraszamy powtórkę spotkanie z 31 stycznia, slajdowisko na temat wyprawy do Buthanu, spotkanie poprowadzi Grzegorz Malicki – podróżnik na motocyklu, który odwiedził 49 krajów na czterech kontynentach.

Bhutan jest owiany nimbem wielkiej tajemniczości. Sekret, który skrywają również mnie pognał w tamtym kierunku.
A tak prawdę mówiąc to najbardziej intrygowała mnie odpowiedź na pytanie: „ jak udało się przeprowadzić ten kraj i jego społeczeństwo w tak krótkim czasie z epoki feudalizmu do czasów współczesnych z zachowaniem niezwykłego piękna przyrody, nieskażonego środowiska, wspaniałej architektury i żywej kultury duchowej?”

Żeby to wszystko spróbować zrozumieć niezbędny jest krótki zarys historyczny.

Przez setki lat Bhutan był krajem odciętym od świata ale nie z przyczyn politycznych lub administracyjnych lecz z geograficznych. To właśnie jest źródłem tej wyjątkowości Bhutanu pod każdym względem. Kulturowym, przyrodniczym i socjologicznym. I jeśli pozwolicie, właśnie o tym Wam opowiem.

Serdecznie zapraszam!
Grzegorz Malicki
MOTOREM PRZEZ CAŁY ŚWIAT

“WIERZĘ W ŚWIAT, W KTÓRYM KAŻDY MA DOSTĘP DO PODRÓŻY. PODRÓŻOWANIE NIE POWINNO BYĆ PRZYWILEJEM CZY LUKSUSEM, ALE PRAWEM KAŻDEJ OSOBY. WIERZĘ W ŚWIAT, W KTÓRYM KAŻDY Z NAS UWAŻA PODRÓŻ ZA NATURALNY I WAŻNY ELEMENT ROZWOJU.”

www.moto-voyager.com
https://web.facebook.com/MotoVoyagercom
https://www.instagram.com/moto_voyager_poland/