Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

23 października

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

W moim podróżniczym życiu królowała kiedyś daleka północ. Przemierzałam psim zaprzęgiem śnieżne szlaki, wśród gór i iglastych lasów. Nad moją głową rozciągały się świetliste konstelacje gwiazd, które wyznaczały mi drogę.

Teraz moim światem jest ocean, a moim zaprzęgiem jacht o imieniu “Malaika”. Nie zmieniła się tylko gwiezdna mapa na niebie.

Usłyszycie opowieść o niezwykłej formie podróży między światami – pod żaglami jachtu ekspedycyjnego. O tym, jak eksploracja wysp zupełnie inaczej smakuje, kiedy szlak z lądu na ląd wyznaczają fale Atlantyku.

Podróżując jachtem jesteśmy w stanie dotrzeć do mniej znanych, niezadeptanych miejsc. Razem z Łukaszem, podróżnikiem, który mi towrzyszył, odkryjemy przed Wami kilka bardzo ciekawych miejsc na Wyspach Kanaryjskich i na Azorach. Mniej turystycznych, nieoczywistych, ale niezwykłych i wartych odkrycia.

Podczas spotkania postaramy się zainspirować Was do takich podróży. Obiecuję, że usłyszycie też sporo praktycznych wskazówek!

Aha! – czeka na Was mała niespodzianka 🙂

Kila Zamana – żeglarka, artystka i podróżniczka, polarniczka, która kiedyś zajmowała się psimi zaprzęgami. Darzy miłością świat natury i kocha wyzwania związane z pokonywaniem żywiołów.
Obecnie realizuje się jako żeglarka, prowadząca wyprawy oceaniczne ze swoim partnerem Pawłem na jachcie ekspedycyjnym “Malaika”. Wciąż, mimo wady słuchu, pragnie zostać pilotem samolotowym.

Łukasz Smogorowski – podróżnik zakochany w Islandii, z którą mierzył się samotnie zimą i w Himalajach, które przemierzał pieszo i na rowerze, działając społecznie na rzecz lokalnych społeczności. Organizator charytatywnego Biegu Erasmusa+, ultramaratończyk, a ostatnio – początkujący żeglarz i freediver. Przyjaciel “Malaiki”. #Miedzyszlakami

Zapraszam!
Kila Zamana