Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

15 listopada

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Warsaw, Poland, 02-644

O podróżach małych i …mniejszych, w pojedynkę, po polskich drogach, prowincjach i krzakach. Kilka lat temu kupiłam starego transita i od tego czasu ruszam co jakiś czas na wypady w polskie krzaki. Podróżuję głównie sama i często odpowiadam na pytanie, czy się nie boję.

Na spotkaniu 15.11 odpowiem na nie raz jeszcze, a także powiem, czy bez spektakularnych wydarzeń podróże to nadal “to coś”? Czy można mieć kampera mając pracę na etat i nie znając się na samochodach? Jak radzić sobie w pojedynkę z wszystkimi możliwymi przypadłościami w drodze? I najważniejsze, jak można robić nic i się nie nudzić.

Powiem również, jak musiałam wezwać policję do kun gryzących podwozie, jak daję radę bez łazienki i toalety na pokładzie, dlaczego czasem warto pomachać do wędkarza.

Zapraszam na pokaz o podróżach bez fajerwerków, egzotyki, ale i bez nudy.

Od 3 lat współprowadzę społeczność Solo Jolo, więc spodziewajcie się dużej dawki wątków kobiecych podróży w pojedynkę!

Informacja od Klubokawiarni: Od początku marca 2023 zmieniamy zasady uczestnictwa w spotkaniach podróżniczych. Aby być Gościem slajdowiska trzeba zakupić w kasie na barze tzw. „Voucher podróżnika” kosztujący 10 zł. Kwota z tego vouchera jest w pełni do wykorzystania na barze, na cokolwiek zechcecie, w dniu tej prelekcji. Różnica między voucherem, a zakupowaną pozycją jest bezwrotna, natomiast dopłatę można zrobić w każdej formie płatności jaka Wam odpowiada. Voucher możecie wykorzystać przed lub po spotkaniu, w którym uczestniczycie.