Kawiarnia podróżnicza – twoje miejsce!

 

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem to klubokawiarnia o profilu podróżniczym. Stworzyliśmy miejsce z myślą o tych, którzy mają pod skórą tęsknotę za byciem w drodze, dużymi i małymi podróżami i dalekimi wyprawami. Przyjmujemy wystąpienia podróżnicze, organizujemy slajdowiska i wystawy zdjęć, skupiamy ludzi głodnych całego świata i niecierpliwych wrażeń.

Spotkania podróżnicze

Posiadamy 2 sale: jedną klasyczną, przeznaczoną dla tradycjonalistów jak również dla gości, którzy chcą oddać się pracy. Tu znajduje się bar standardowe stoliki  z ława i krzesłami oraz 3,5 m szeroka ściana do ekspozycji zdjęć z podróży. Ekspozycja zdjęć to standardowo 14 odbitek 30x20cm powieszonych w dwóch rzędach, jeden nad drugim. Natomiast druga sala, na której odbywają się prelekcje podróżnicze i grupowe rezerwacje, jest zdecydowanie mniej klasyczna – nazywamy ją potocznie „Afryką” lub salą „hamakową”.

Podczas normalnego funkcjonowania kawiarni służy ona do wypoczynku na orientalnych pufach, umiejscowionych na podświetlanym podeście, lub w hamakach. To pomieszczenie powstało z inspiracji podróżami w ciepłe zakątki świata.  Na tej sali znajduje się projektor (podłączenie HDMI i VGA) i istnieje możliwość przearanżowania tej sali tak aby pomieściła ok 35 osób. Tu możecie zorganizować spotkanie po swojej wymarzonej podroż czy też składowisko inspirujące innych do własnych wypraw. Jeśli macie ochotę możecie połączyć swoje spotkanie z wystawą zdjęć z podróży, które pozostaną u nas na ścienie na minimum 2 tygodnie. Aby Wasze spotkanie się odbyło potrzebujemy od Was od 3 do 6 zdjęć, opis wydarzenia i tytuł prelekcji. Tworzymy za Ciebie wydarzanie na naszym funpage i informujemy świat o spotkaniu, na które możesz zaprosić swoich znajomych poprzez Facebooka.

Napisz do nas na biuro@tam-cafe.pl