Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

12 maja

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Zastanawiacie się jak podróżować bez milionów na koncie?

Włodek podczas swojej 40 dniowej wyprawy z tysiącem złotych w kieszeni przemierzył Turcję, Iran, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman. W tym czasie przejechał blisko 19 tysięcy kilometrów, nie wydając ani złotówki na noclegi. Te wakacje były inne niż poprzednie. Pełne niesamowitych przygód, zapierających dech w piersiach widoków oraz ludzi, którzy udowodnili co znaczy prawdziwa gościnność!

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak wygląda między innymi Kurdyjskie wesele, noc spędzona na dywanie na autostradzie i czy wielbłądzie mleko smakuje jak to krowie, to zapraszamy do wysłuchania niezwykłej relacji z podróży.

Włodek Nielipiński – jest absolwentem Geografii (Turystyki Międzynarodowej) na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu. Pasjonuje się podróżami, które stały się jego sposobem na życie. Udowadnia, że pieniądze nigdy nie były, ani nie będą przeszkodą w realizowaniu podróżniczych fantazji. Radio Wrocław o zapalonym podróżniku pisze “Może zostać ekspertem w sprawie oszczędnej turystyki” Autor podróżniczego bloga “Pan Czosnek w Podróży”

więcej o podróżach Włodka na:
www.facebook.com/odkrywajswiatzpanemczosnkiem