Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

6 grudnia

Godzina:

07:00 pm - 08:30 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące wyjazdu do Kambodży – krótkiego zapoznania z krajem, a następnie tworzenia wspólnoty w dżungli – z dala od turystów, infrastruktury, przetartych szlaków, z szumem wodospadu kołysani do snu w hamakach przypominać będziemy sobie to, co w nas, a co w miejskich realiach gdzieś nam umyka – połączenie i głęboki związek z naturą.

Pomysł wyjazdu do dżungli powstał z potrzeby wspólnego bycia; wsłuchania się w siebie i w innych, poza metodami, technikami, warsztatami, w doświadczaniu zmienności świata i chwili, wzajemnej inspiracji płynącej z bycia razem, poszerzania granic i wymiany. Zapraszamy was do wspólnego doświadczanie siebie i otaczającej, tropikalnej przyrody. Wyjazd jest rodzajem alternatywnej trip community – wspólnego bycia w naturze i podążania za procesem – za tym, co w naturalny sposób pojawi się we wspólnej przestrzeni. Podstawą dzielenia będzie codzienny krąg, jakością bycia – oddanie i zaufanie procesowi, żywe reagowanie na wydarzających się rzeczy, podążanie za wewnętrznym głosem bez planu czy z góry ustalonego programu, i wiara, że wszystko jest dokładnie takie, jakie ma być.

Podczas spotkania opowiemy o dżungli, pomyśle, inspiracjach, tworzeniu wspólnoty, kręgach i zaufania w toczący się proces. Będzie czas na rozmowę, wspólną refleksję i zadawanie pytań.

Więcej informacji o samym wydarzeniu tutaj
https://www.facebook.com/events/199758753801125/

Zapraszamy

———
wstęp wolny