Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

26 listopada

Godzina:

07:00 pm - 10:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

71 Ulica Antoniego Edwarda Odyńca

Mokotów, Poland, 02-644

Cześć tu Gogetters, czyli Laura, Ola i Julia. Jesteśmy trzema przyjaciółkami z Poznania, które rok temu postanowiły rzucić wszystko i kupić bilet w jedną stronę do Meksyku. Zrezygnowałyśmy z etatów, wynajmowanych mieszkań i ruszyłyśmy z całym naszym dobytkiem w plecaku, spełnić swoje największe podróżnicze marzenie.

W México City bez znajomości języka hiszpańskiego kupiłyśmy swój pierwszy w życiu samochód, którym zjechałyśmy przez ponad pół roku najdziksze zakątki Meksyku dojeżdżając aż do Gwatemali.
Mieszkałyśmy z plemieniem Lacandon w dżungli gotując na żywym ogniu, przeżyłyśmy święto zmarłych rodem z bajki Coco, spędziłyśmy razem z psem noc w namiocie z widokiem na wybuchający wulkan Fuego i nauczyłyśmy się surfować.

Do Polski wróciłyśmy zaledwie miesiąc temu, i uwierzcie, że to nawet nie połowa naszych dzikich historii z podróży. Dopóki tu jesteśmy zapraszamy Was serdecznie na nasze pierwsze spotkanie, na którym opowiemy jak rzucić wszystko, ile kosztowała nas roczna podróż marzeń, jak zarobić w podróży, jak zaadoptować drugiego psa w Meksyku i zabrać go do Polski i czy Meksyk jest faktycznie niebezpieczny.

Jeżeli chcecie zobaczyć nasze relacje z podróży wpadajcie na @gogetters_girls na instagramie oraz na naszą stronę internetową www.gogetters.pl, gdzie znajdziecie praktyczne info.

Gdzie: Klubokawiarnia Tam i z Powrotem
Godzina: 19:00
Data: 26.11.2022