Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

19 stycznia

Godzina:

07:00 pm - 10:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Nie rzuciłam korporacji, nie podróżuję rowerem, nie sypiam w namiocie, od plecaka wolę walizkę na kółkach ale i luksusów też za bardzo nie lubię. Lubię podróżować rozsądne. Potrafimy z mężem polecieć na drugi koniec świata za cenę połowy kosztów z biura podróży. Tym sposobem zobaczyliśmy 46 krajów i ciągle nam mało.
Tym razem opowiem o Seszelach – turystyczno-krajoznawczej podróży do jednego z najdroższych miejsc na Świecie – opowiem jak podróżować i nie zbankrutować.
Przy okazji fotograficznej opowieści o tych trzech afrykańskich wyspach Mahe, Praslin i La Dique opowiem jak samodzielnie przygotować taką podróż, co jest ważne aby było taniej, gdzie szukać informacji i inspiracji; o czym należy pamiętać wybierając się samodzielnie w podróż i czemu nie wolno się bać samodzielnej organizacji.
Na rajskich Seszelach zobaczymy najpiękniejsze plaże na Świecie; najmniejszą stolicę Świata; nakarmimy najstarsze i największe żółwie; będziemy podziwiać największe na świecie palmy z 25 kg kokosami i unikalną florę i faunę. Przelecimy się jedną z najkrótszych tras samolotowych, zobaczymy najbardziej obfotografowaną plażę na Świecie.
Zapraszam
Edyta Chrząszcz
http://www.facebook.com/edytachrzaszcz.photo

—————–
wstęp wolny