Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

7 grudnia

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Zapraszam na opowieść o rocznej podróży po Ameryce Południowej 🙂

Wszystko zaczęło się we wrześniu 2017 r. kiedy coś we mnie pękło i właściwie z dnia na dzień postanowiłam odmienić swoje życie i w końcu spełnić marzenia. W ciągu 2 następnych miesięcy zrezygnowałam z wynajmu, z “dobrej pracy” na warszawskim mordorze, przeprowadziłam swoje rzeczy do domu rodziców w Lublinie, znalazłam wolontariat w Peru i po prostu wyjechałam 🙂 Nie planowałam wyjazdu na rok, nie miałam biletu powrotnego ale jakoś tak wyszło.
Przez pierwszych 6 miesięcy pracowałam z dziećmi na wolontariacie w mieście Chincha w Peru. Po drodze wydarzyła się też Boliwia i Ekwador ale ostatecznie na kolejnych 6 miesięcy wylądowałam w Kolumbii. W Medellin pracowałam w szkole językowej z Gringos, na północy kraju nie robiłam nic 😉 a w Amazonii pracowałam jako tłumacz wycieczek po dżungli. Spędziłąm tam 2 miesiące i to właśnie Amazonia skradła moje serce. Tydzień temu wróciłam do Polski i chciałabym się z Wami podzielić moimi wrażeniami z pobytu. A przy okazji może kogoś zainspiruję do rzucenia mordoru :)!

Nie będzie o hostelach ani porad w stylu “jak weźmiesz ten autobus to zaoszczędzisz 10 zł”.
Będzie o ludziach, ich kulturze, zwyczajach, o mężczyznach machistach i o tym jak to jest podóżować samej z plecakiem po Ameryce Południowej. Będzie o biedzie w Peru, kryzysie w Wenezueli, o tym jak dzisiaj wygląda narcotrafico w Medellin i o Indianach w Amazonii. A jak wystarczy czasu to poowiadam Wam jeszcze amazońskie legendy 🙂

Zapraszam!
Karolina Machul
https://www.instagram.com/karolinamachul/