Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

1 marca

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

W Norwegii natura uczy jak kochać życie. Jest to chyba najważniejsza lekcja, jaką wyciągnęłam z mojego rocznego pobytu w kraju Wikingów.

Do decyzji o wyjeździe skłoniły mnie moja miłość do natury, długich włóczęg i fotografowania. W Norwegii miałam spędzić tylko 5 miesięcy w ramach międzynarodowego dyplomu, a finalnie spędziłam prawie rok studiując, pracując i podróżując z plecakiem i aparatem w ręku w każdej wolnej chwili.

W tym czasie udało mi się zwiedzić większość zachodniego wybrzeża – od fiordów w okolicach Stavanger, po góry i wyspy w okolicach Bergen, fiordy w okolicach Ålesund, a także dziką, arktyczną północ. Wszystkie podróże i wspomnienia dokumentowałam na zdjęciach i zamieszczałam na mojej stronie More Outside www.moreoutlessin.com.

Podczas spotkania opowiem o moim sposobie na odkrywanie Norwegii, o dzikiej naturze, zapoznawaniu się z lokalną kulturą, różnicach w mentalności mieszkańców południa i północy, o życiu w dzień i noc polarną oraz o przyjaźniach i mieszkaniu u Norwegów. Podzielę się z Wami radami jak żyć tanio i podróżować lekko, gdzie pojechać, gdzie i kiedy zobaczyć zorzę polarną – czyli pokrótce – jak praktycznie przygotować się do wyjazdu do Norwegii.

Tłem mojej prezentacji będzie wystawa wystawa zdjęć z Norwegii oraz slajdy najpiękniejszych i najciekawszych miejsc, które odwiedziłam i ludzi, którzy sprawili, że Norwegia stała się moim drugim domem.

Do zobaczenia 1 marca! 🙂

———-
wstęp wolny