Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

30 listopada

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Zapraszamy w wyjątkową podróż. Zmysłową podróż. Czy wiesz, że każde miejsce ma swoje niepowtarzalne brzmienie i puls, a każdy z nas jest kompozytorem?
Otwórz wyobraźnię, przełam stereotypy. Przenieś się w miejsce, gdzie gra orkiestra o niezliczonej liczbie instrumentów. Niektóre z nich widać i słychać, niektóre tylko słychać. Czasem bywa nawet, że muzycy zjadają się nawzajem.
Dowiesz się jakie znaczenie ma cisza, gdzie rodzą się dźwięki i do czego są ludziom potrzebne, jak brzmi piasek na pustyni, woda w Oceanie, pewien fresk w katedrze w Sienie, zimowy wiatr na szczycie Everestu i zdjęcia Indian z XIX wieku.
Posłuchaj „Pocztówki dźwiękowej” stworzonej z dźwięków, które nagrywamy w trakcie naszych podróży.
Wystaw swoje ucho na Świat. Usłysz to, czego nie widać.

Do zobaczenia! 🙂
Katarzyna Świdrak i Krzysztof Świdrak

Katarzyna i Krzysztof Świdrakowie: ich dziennikarskie doświadczenie i podróżnicza pasja zaowocowały dwiema książkami, które w nietypowy sposób odkrywają, w jak oryginalny sposób można zwiedzać te bliższe i dalsze zakątki świata. Najpierw udowodnili, że mają niezłego nosa do podróży i potrafią ze swadą o tym opowiadać. Sięgając po ich „Świat w zasięgu nosa” każdy może wybrać się w niepowtarzalną zapachową wyprawę. Każdy po swojemu. A potem wytężyli słuch i przykładając ucho do wszystkich kontynentów, zebrali własne doświadczenia oraz historie o muzyce Ziemi. Tak powstało „Ucho na Świat”. O sobie mówią, że są szczęściarzami. Każdemu radzą, żeby uważać o czym się marzy, bo marzenia się spełniają.