Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

15 listopada

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Panie i Panowie!!!!

Zapraszam całym serduchem na kolejne już „Opowieści o Mocy”. Tym razem rozgrzeję wasze serca i dusze opowieściami o magicznym Meksyku, który miałem okazje poczuć na własnych czterech nogach.
Podczas spotkania, przedstawię Wam Meskyk, widziany moimi oczami i doświadczany gorąco, bijącym w środku serduchem. Opowiem o majestatycznych miejscach, starożytnych świątyniach, kulturze, a także o codziennym życiu, którego byłem świadkiem.

Nie zabraknie opowieści o marakame z plemienia Huichol, potomkach Tolteków, o których pisał Carlos Castaneda w swoich książkach. Opowiem o spotkaniu z jeleniem, świętym zwierzęciem i duchem opiekuńczym Peyote.

Przedstawię Wam wizję „Podróże Mocy” oraz opowiem o nadchodzącej kwietniowej wyprawie do Magicznego Meksyku.
Dlaczego na czterech nogach? Kto to jest marakame? Oraz na wszelkie Wasze pytania, postaram się odpowiedzieć, lecz żeby to zrobić potrzebuję Waszej obecności.

Serdecznie zapraszam:)
Łukasz Med Man Wieczorek
Podróże Mocy

Troszkę o mnie:
Od 2001 roku jestem na Tolteckiej Ścieżce Serca, która przyszła do mnie z pierwszą książką Carlosa Castanedy. Pochłonięty całkowicie tą wiedzą, wyruszyłem do Meksyku, aby doświadczyć jej na własnej skórze, pracując z Indianami Huichol, potomkami Tolteków. Ścieżka serca doprowadziła mnie także do pracy z roślinami mocy, której doświadczyłem nie tylko w Meksyku, lecz również będąc kilkakrotnie w Peru. Po tych doświadczeniach razem z przyjacielem stworzyliśmy Podróże Mocy, dzięki którym każdy z Was może doświadczyć magii tych miejsc na własnej skórze, wybierając się z nami w podróż życia.