Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

11 stycznia

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Dawniej ojczyzna kadzidła i świetnych żeglarzy, obecnie bezpieczny i otwarty na przybyszów z zagranicy – Oman jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Jeśli podróżując szukasz przygód – znajdziesz je w głębokich jaskiniach i na wysokich klifach oraz słonecznych szczytach gór,
jeśli kochasz przyrodę – zafascynują Cię żółwie, delfiny i wielbłądy, stada egzotycznych ptaków lub rafy koralowe,
jeśli lubisz pływać – skoczysz ze skał w głębiny wadi lub popływasz w Zatoce Omańskiej, jeśli cenisz ciszę i spokój – zakochasz się w wydmach pustyni Wahiba, jeśli lubisz kontakty z ludźmi – porozmawiasz z napotkanymi mieszkańcami Omanu, popijając przy tym arabską kawę, herbratę lub sok z mango,
jeśli lubisz historię – docenisz stanowiska archeologiczne na południu Omanu.
Zastanawiasz się, czy do Omanu warto pojechać? A może chcesz dowiedzieć się, co ciekawego jest w jedynym kraju na O? Które miejsca szczególnie warto odwiedzić? Gdzie można spędzić aktywnie czas, a gdzie spokojnie poodpoczywać wśród pięknej przyrody?
Ania, która jest prawdziwą kopalnią informacji na temat tej części Półwyspu Arabskiego, z pewnością pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania.
Ania Polakowska – autorka fanpage’a „Oman jedyny kraj na O” zaprasza Was do wysłuchania swojej opowieści o Omanie, kraju słynącym z niespotykanej przyrody i ciekawej kultury, a jednak wciąż rzadko odwiedzanym przez turystów.