Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

3 listopada

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Polsko-tajskie opowieści o zwykłym życiu w niezwykłym miejscu.

Jak reagujesz na prognozy synoptyków, którzy przewidują, iż Polskę czeka ZIMA STULECIA? Na samą myśl jest Ci zimno, a po ciele przebiegają dreszcze? Już teraz zaczyna Cię smucić biały puch po kolana, plucha i zawierucha, zbyt krótki dzień i brak słońca? A może w tym roku nową kurtkę i ciepłe kozaki zamienisz na japonki? Należysz do tych, którym większą radość od lepienia bałwanów zawsze sprawiało stawianie zamków z piasku? Od dawna marzysz o zimowaniu w Tajlandii, podróży, a może nawet przeprowadzce na dłużej do Krainy Wiecznego Uśmiechu?
Przyjdź na spotkanie z nami, posłuchaj polsko-tajskich opowieści o naszym zwykłym życiu
w niezwykłym miejscu i przekonaj się, że przeprowadzka do Tajlandii to tak naprawdę nic trudnego. Dowiedz się, dlaczego Hua Hin to nasze Heaven i co sprawia, że ponad 4000 ekspatów z całego świata decyduje się na mieszkanie właśnie w nim. Mamy nadzieję, że wkrótce to wciąż mało znane
i niepopularne wśród Polaków miasteczko o obcobrzmiącej nazwie, wpisze się do listy najchętniej odwiedzanych przez nich miejsc w Tajlandii.
Na spotkaniu podzielimy się naszymi codziennymi historiami, związanymi m.in. z prowadzeniem baru, w którym udowadniamy, że sztuką można najeść się do syta. Zdradzimy Wam tajniki powstawania autorskich Giant Jungle Cocktails – największych (ponad 120cm) i najpiękniejszych koktajlowych, owocowo-warzywnych konstrukcji w wykonaniu Eweliny i opowiemy o wielkiej ekscytacji malującej się na twarzach klientów oczekujących pięciopiętrowych kompozycji tworzonych przez Pook’a z przepysznych steków.
Spotkanie dopełnią zdjęcia Eweliny, autorki bloga: www.ewelina.thepphaboot.com oraz muzyka grana na żywo w wykonaniu Pook’a, lidera zespołu The Sticky Rice.
Wciąż szukasz swojego miejsca na Ziemi? A może to właśnie Hua Hin? Przyjdź i zainspiruj się. Zapraszamy.
Ewelina Thepphaboot & Phonsupachit Pook Thepphaboot (linki do prywatnych profili na FB)