Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

3 marca

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Kuba. Żywe muzeum oldtimerów, jeżdżących po drogach amerykańskich krążowników szos z lat ‘50 i ‘60, lejący się strumieniami rum, boskie plaże, a przy tym bieda, artykuły pierwszej potrzeby na kartki i wszechobecne kolejki. Czy marzyliście kiedyś o tym, by wsiąść do wehikułu czasu dr Emmetta Browna i znaleźć się tam, gdzie zatrzymał się czas?

Zapraszamy Was w taką właśnie podróż! Podczas spotkania przeniesiemy się w czasie na kubańskie ulice i do kubańskich domów, by zobaczyć autentyczne życie ich mieszkańców. Ludzi, którzy mają czas, drogocenny skarb, którego my już nie mamy. Zdradzimy Wam przepis na to, jak na własną rękę można doświadczyć tej niezwykłej wyspy, jak odkrywać jej skarby i jak to jest być offline!

O swojej miesięcznej podróży na Kubę opowiedzą Klaudia i Marcin Majdeccy, którzy odkrywają świat na własną rękę poza utartym szlakiem. Totalnie uzależnieni od podróży, nie mogą usiedzieć w jednym miejscu, a planując kolejne wyprawy wciąż zadają sobie to samo pytanie: To teraz, w którą stronę? I tak oto, w 2017 r. powstała idea bloga o tej właśnie nazwie wktorastrone.pl, na którym zachęcają do odkrywania świata, relacjonując swoje dotychczasowe podróże, te bliskie i te dalekie z mnóstwem barwnych fotografii w tle.
http://wktorastrone.pl/
https://www.facebook.com/wktorastrone/
https://www.instagram.com/wktorastrone/