Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

4 listopada

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Dzień dobry się z Państwem, tuż przed kolejnym długim wyjazdem chciałem wpaść i porozmawiać trochę o mojej pięknej ale zimnej ex jaką jest Islandia. Przeżyliśmy razem ponad 2 lata, poznaliśmy się całkiem dobrze i trochę za sobą tęsknimy!

Pierwsza część tej podróżniczej prezentacji będzie mówiła o tym jak można objechać wyspę w 6 dni zaliczając praktycznie wszystkie najważniejsze punkty takie jak: Glymur, Kirkjufell, Latrabjarg, Dynjandi, Isafjordur, Asbyrgi, Dettifoss, Hverir, Svartifoss, Skogafoss, Wrak DC-3, Jokulsarlon, Vik, Gulfoss, Kerir plus kilka innych… Jakie są koszta, jak często nietypowo załatwia się noclegi i jakie warunki mogą spotkać nas na drodze.
Będzie też o samym życiu na Islandii, jak wygląda tam codzienność, zarobki i przede wszystkim jak wygląda zima.

Druga część będzie dotyczyła podróży zwanej życiem i dlaczego moim zdaniem długie podróże niszczą… Jak przepalają nam synapsy, jak czasami sprawiają że jesteśmy jeszcze bardziej zagubieni. Tutaj opowiem też o najciekawszych rzeczach jakie mi się przytrafiły podczas wyjazdów – będzie o ryzyku w Wadi Mujib w Jordanii i na Drodze Śmierci w Boliwii, o chorobie wysokościowej w Potosi, o zatruciu w Peru, o dzikiej Leticii w Kolumbii i pięknie białego Uyunii!

Obiecałem i postaram się to spakować w lekko ponad 2 godziny! Mój problem polega na tym, że o życiu i podróżach to mogę nawijać i nawijać… także będę potrzebował Waszej pomocy z pilnowaniem czasu 😀
Oczywiście całość będzie ozdobiona ujęciami z drona oraz normalnymi video i zdjęciami – bo takie materiały to moja duża zajawka.

Serdecznie zapraszam, obiecuję dać z siebie wszystko!
Polecimy z tym #zawszezmoca !

Artur Wojtyra

Wydarzenie płatne – bilety dostępne na:
https://evenea.pl/event/844596-1/