Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

30 marca

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Meksyk kojarzony jest często z mariachis, sombrero, tequilą, papryczką chili oraz boskimi plażami Półwyspu Jukatan czy narkobosami jak El Chapo. Tymczasem prawdziwy Meksyk to zdecydowanie coś więcej!
Opowiemy Wam o Meksyku tym mniej znanym, poza utartym szlakiem. O miejscach magicznych, ukrytych w dżungli, do których dotarcie wymaga czasu i wysiłku, a na widok których opadnie Wam szczęka z zachwytu.
O lokalnych społecznościach mówiących w języku tzotzil, które do dziś praktykują pogańskie obrzędy w katolickim kościele, nam kompletnie niezrozumiałe.
O niezwykłych cenotach, piramidach majańskich i azteckich, ukrytych w gąszczu lasu tropikalnego.
O najpiękniejszym na świecie Dniu Zmarłych, jaki było nam dane spędzić u bram Mictlan, czyli meksykańskiej krainie zmarłych.
O targu białej i czarnej magii, na którym doświadczycie pewnego rodzaju wtajemniczenia.
A także o tym, jak znaleźliśmy się w wiosce Zapatystów i wyszliśmy z tego cało. Jak to jest stracić tożsamość na 168h i mieć konsula w grupie znajomych na FB.
Jak wygląda prawdziwe lucha libre nie tylko to na ringu, ale także to w metrze. Jak smakują smażone koniki polne (będziecie sami mogli się o tym przekonać!) oraz jak się leczyć i wyleczyć pijąc 90% pox.
Będziecie pakować szybko plecaki, by doświadczyć tego na własnej skórze! Przygoda życia gwarantowana!

O swojej podróży do Meksyku opowiedzą Klaudia i Marcin Majdeccy, którzy odkrywają świat na własną rękę poza utartym szlakiem. Totalnie uzależnieni od podróży, nie mogą usiedzieć w jednym miejscu. Swoje serca zostawili w krajach Ameryki Łacińskiej. Na blogu wktorastrone.pl inspirują do bliższych i dalszych podróży.

http://wktorastrone.pl/
https://www.facebook.com/wktorastrone/
https://www.instagram.com/wktorastrone/