Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

14 grudnia

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Michał, zdobywając kolejne szczyty Korony Ziemi w ramach projektu @7happysummits, wraca do nas z opowieścią tym razem niemal z krańca świata. Dokładnie 9 sierpnia 2019 roku Michał stanął na szczycie Piramidy Carstensza – jednej z najtrudniej dostępnych gór świata.

Wędrówka na Piramidę Carstensza (4.884 m), położoną w Górach Śnieżnych Nowej Gwieni to labirynt usiany licznymi pułapkami: administracyjnymi, logistycznymi i pogodowymi. Ta góra to nie tylko najwyższy szczyt świata na wyspie i najtrudniejszy technicznie wierzchołek całego projektu Korony Ziemi, to również wędrówka do miejsca niezwykle odległego i odosobnionego od cywilizacji. Nie bez powodu liczba wszystkich zdobywców Piramidy przekracza tylko nieco ponad 500 osób w historii.

Podczas spotkania jak zawsze dowiecie się wszystkich szczegółów logistycznych, Michał przybliży Wam jak wygląda zdobywanie Piramidy i opowie o tym, czy magia Carstensza rzeczywiście działa.

BIO PRELEGENTA:

MICHAŁ LEKSIŃSKI

Podróżnik
Zwiedził ponad 45 krajów świata. Wspinał się na 6 kontynentach. Kolekcjoner najwyższych skoków świata na bungee. Twórca charytatywnego projektu „7 Happy Summits” – Korony Ziemi dla Fundacji Happy Kids. Prywatnie miłośnik alpinizmu. Były iluzjonista. Manager projektu i rzecznik prasowy Zimowej Narodowej Wyprawy na K2 17/18.

Profesjonalista
Dyrektor ds. PR związany z firmą CEC Government Relations. Z wykształcenia politolog, absolwent 5 kierunków studiów podyplomowych: psychologia społeczna (SWPS), psychologia motywacji (SWPS), Szkoła mistrzów pióra (Collegium Civitas), Strategiczny Wywiad Biznesowy (Akademia Koźmińskiego), London School of PR (ZFRP). Pomysłodawca unikatowego kierunku studiów podyplomowych (Collegium Civitas) – Marketing Sportów Ekstremalnych.

Twórca/mówca
Opowiada o podróżach. Snuje historie o wyprawach. Mówi o roli metafor w sporcie i edukacji. Pomaga i współtworzy serwisy dla twórców (Patronite.pl – największa platforma e-mecenatu w kraju), dla podróżników (sharemap.org – serwis mapowy do planowania i prezentowania podróży).

Zapraszamy! 🙂