Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

1 marca

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Zapraszam na opowieść o Kubie. Kuba to dla mnie wyspa pełna sprzeczności, barw, różnorodności, tętniąca życiem i wypełniona muzyką na każdym kroku. Podczas spotkania postaram się Wam opowiedzieć o moich dwóch spotkaniach z Królową Karaibów. Tak o Kubie przeczytałam w jednej z książek i wg mnie to określenie idealnie do niej pasuje. 😊
Opowiem Wam o podróżowaniu po wyspie, mieszkaniu u Kubańczyków, transferach, cenach i innych praktycznych wskazówkach, które mogą się przydać jeśli chcecie tam pojechać. Powiem Wam także o miejscach, które są udało mi się zobaczyć, o przygodach, które tam przeżyłam, o ludziach, muzyce, tańcu. Przygotujcie się na sporą dawkę zdjęć oraz sentymentalną opowieść od osoby dosłownie zakochanej w Kubie 😊.

Kilka słów o mnie
Mam na imię Kasia i na co dzień pracuje w marketingu w jednej z firm motoryzacyjnych. Podróżowanie można powiedzieć zaczęłam w podstawówce, kiedy rodzice zachęcali mnie do wyjazdów na kolonie. Od tamtej pory nie mogę usiedzieć w miejscu i pracuję w dużej mierze po to, żeby poznawać świat, nowe kultury i języki. Dorosłe podróżowanie zaczęło się od Europy, później przyszedł czas na Karaiby, Azję i ponownie Karaiby. W Klubokawiarni Tam i z Powrotem miałam już okazję opowiadać o jednej ze swoich podróży. Niemal rok temu opowiadałam o Wietnamie i Kambodży. Miło było widzieć zainteresowanie i uśmiechy na twarzach słuchaczy. Myślę, że i tym razem nie będziecie się nudzić 😊.

Zapraszam
Kasia