Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

10 lutego

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Aconcagua najwyższa góra Ameryki Południowej. Szczyt należący do siedmiu najwyższych szczytów świata zwanych potocznie „7Summit”. Góra przyciągająca setki wspinaczy rok rocznie, niemal z każdego zakątka świata. Marzenie wielu osób o przekroczeniu swoich pierwszych 6000 m n.p.m. w górach wysokich.
Podczas prelekcji opowiem o mojej trzykrotnej przygodzie z tym andyjskim olbrzymem. Pokarzę wiele zdjęć z wyjazdu, a dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu z przyjemnością przekażę najcenniejsze informacje dotyczące organizacji wyprawy na szczyt Aconcagua, w tym m.in.:
– co możesz napotkać w trakcie organizacji wyprawy,
– jak się przygotować sprzętowo do wyjazdu,
– co ze sobą zabrać z Polski, a co warto dokupić już na miejscu,
– jak wygląda całkowity budżet wyprawy,
– gdzie załatwić wszelkie formalności.

Tego czego możesz się spodziewać po moim wystąpieniu to przede wszystkim konkretne i sprawdzone informacje praktyczne. Zatem jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości wyprawę na szczyt Aconcagua, nie może cię zabraknąć na tym spotkaniu.

Zapraszam serdecznie

Magdalena Boczek

Kilka słów o mnie
Mam na imię Magda i jestem pasjonatem gór i biegania. Swoją przygodę z górami i bieganiem rozpoczęłam w 2010 roku. Od tamtego czasu brałam udział w kilkunastu wyjazdach i solowych wyprawach górskich w różne zakątki świata m.in. w Andy, Himalaje, Alpy Szwajcarskie i Julijskie, Dolomity oraz w góry Iranu, Turcji i Meksyku. Samotnie weszłam na najwyższy wulkan Japonii Fuji – San (3776 m n.p.m.) oraz najwyższy szczyt Kaukazu i Rosji Elbrus (5642 m n.p.m.). W 2016 roku udało mi z sukcesem zorganizować samotny wyjazd na szczyt Stok Kangri (6153 m n.p.m.) w Himalajach Ladakhu. Jestem wielokrotnym uczestnikiem zawodów na ultra dystansie. Ukończyłam kilkanaście maratonów i niezliczoną liczbę biegów na krótszych dystansach. Jestem także certyfikowanym trenerem personalnym i dietetykiem.

Więcej o mnie oraz innych organizowanych przeze mnie wyprawach przeczytasz na mojej stronie www.magdalenaboczek.com