Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

27 stycznia

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Alaska, kraina niedźwiedzi, lodowców, rozległej przestrzeni i dzikiej przyrody. Jednak zanim ją zobaczymy, zacznijmy w Chicago, skąd wyruszymy w liczącą ponad 22 tysiące kilometrów odyseje.
Kamil Bodziony opowie o trzymiesięcznej autostopowej podróży, którą odbył wraz ze swoją partnerką Martą przez Stany Zjednoczone i Kanadę. Podróż, który zaprowadziła na daleką północ i tamtejszą, dziką Alaskę.
Dowiemy się, dlaczego każdy Alaskanin nosi przy sobie broń, zobaczymy miejsca, które już niebawem mogą przestać istnieć, zajrzymy do opuszczonych miast i staniemy oko w oko z niedźwiedziem. Postaramy się nie ulec gorączce złota i porwać rwącym rzekom. Powalczymy z upałem Doliny Śmierci i kanadyjskim mrozem.
Na koniec ruszymy śladami Christophera McCandlessa na szlak Stampede, aby na własnej skórze poczuć klimat z filmu „Into the Wild” i dotrzeć do Magicznego Busa. Dlaczego każdego roku, wiele młodych osób ryzykuje życiem, aby go zobaczyć? Czy warto to robić i gdzie kończy się wolność i spełnienie marzeń, a zaczynają nieprzemyślane decyzje. O tym i wielu innych kwestiach już 27 stycznia o godzinie 19 w klubokawiarni Tam i z Powrotem.
„Każdy ma swoją Alaskę” to opowieść o celu, drodze, intuicji, wolności i powrotach.

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/tellertim/

Blog o kulisach podróży

——–
wstep wolny