Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

6 czerwca

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Czy zastanawialiście się kiedyś, czym jest tajemniczy taniec, wykonywany przed każdym meczem przez nowozelandzką drużynę rugby? To Haka Ka Mate – jeden z kluczowych elementów dziedzictwa narodowego Nowej Zelandii.
Haka Ka Mate jest tańcem wojennym, pomagającym odzyskać kontrolę nad sytuacją. W przeszłości była wykonywana wobec wrogów, jako zapowiedź zwycięstwa i niezniszczalności Maorysów. W trakcie wykonywania Haki uświadamiasz sobie, że nigdy nie jesteś osamotniony podczas konfrontacji z wyzwaniami. Odpowiedni oddech, mimika oraz pozycje ciała osadzają w danej chwili i umożliwiają transformację lęku w siłę sprawczą i wolę walki o swoje.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na spotkanie z Kubą, Krzyśkiem i Julią z Haka Adventure, podczas którego doświadczysz mocy Haki Ka Mate oraz poznasz inne elementy maoryskiej kultury.
Haka Adventure to projekt popularyzujący Hakę Ka Mate oraz kulturę Maori w Polsce. Organizujemy warsztaty oraz spotkania w różnych częściach kraju. Uczestniczymy w festiwalach i projektach dedykowanych świadomej pracy z ciałem.
Serdecznie zapraszamy 🙂