Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

6 listopada

Godzina:

07:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Slajdowisko anulowane.

Autorzy bloga rodzinawswiat.pl zapraszają na prezentację o Japonii, w której spędzili dwa lata. Bez znajomości języka, w niecodziennej konfiguracji: pracująca matka i opiekujący się na pełen etat ojciec, codziennie zmagali się z często niełatwą, japońską rzeczywistością. Z różnym skutkiem. Zawsze jednak z zamiarem zachowania zimnej krwi i pokerowej twarzy. Kwestię zachowania godności porzucili już po kilku dniach pobytu.
Prezentacja połączona będzie z promocją książki Japonia. Subiektywny przewodnik nieokrzesanego gaijina, dostępnej na rynku od 30 września. Książka to zbiór felietonów powstałych po pobycie w Kraju Kwitnącej Wiśni, przybliżających japońską kulturę przez pryzmat zebranych doświadczeń.
Serdecznie zapraszamy!
rodzinawswiat.pl

UWAGA:
W czasie obostrzeń z powodu pandemii na spotkaniach w Tam i z Powrotem miejsca są ograniczone i obowiązuje obowiązkowa rezerwacja miejsc. Warunkiem rezerwacji jest minimalny rachunek na barze 25 zł. W celu zarezerwowania miejsca prosimy o kontakt na maila dorota-tam@cafe.pl i podanie swojego imienia oraz numeru telefony i liczby miejsc jakie chcecie zarezerwować.