Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

17 lutego

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Dr Dolittle i jej zwierzaki zabiorą Państwa w niezwykłą podróż po świecie zwierząt, gdzie zaufanie i miłość to podstawa. Gosia opowie Państwu o historiach niezwykłych stworzeń, które na przekór dzikiej naturze pozwoliły jej się do siebie zbliżyć, ale także o wyzwaniach jakie stawia przede nią życie.
“Czasem jestem mamą zastępczą, innym razem pielęgniarką, rehabilitantką czy nauczycielką. Pracowałam z 75 gatunkami ssaków w 11 ośrodkach rehabilitacyjnych i sierocińcach na całym świecie.”

Zapraszamy serdecznie 🙂

“Jestem dziennikarką, producentką, blogerką i MIŁOŚNICZKĄ ZWIERZĄT. Od wielu lat jeżdżę na wolontariaty i opiekuję się dzikimi zwierzętami. Odwiedziłam 11 ośrodków na 4 kontynentach, gdzie pracowałam z ponad 75 rodzajami ssaków. Materiały o mnie ukazały się w wielu mediach na całym świecie (m.in. w Daily Mail, China Daily, Onecie, Twoim Stylu, WP, Angorze) byłam też wielokrotnie gościem w „Pytaniu na śniadanie”, „Dzień Dobry TVN”, Radiu Zet, RMF, Polskim Radiu. Reportaże i felietony o mnie ukazały się m.in. w TVP Info oraz w programie „The Wonderful World” w Gala TV z Tajwanu. Jestem także autorką książki dla dzieci „Zwierzaki podróżniczki Gosi”.
Moje artykuły z wolontariatów ukazały się m.in. w magazynach „National Geographic Traveler”, „Kaleidoscope’, w Onecie, Voyage. Moje krótkie filmy video o dzikich zwierzętach zostały opublikowane m.in. na stronach yahoo, msn, aol, Time, New York Post, The Huffington Post, The Daily Telegraph, People Magazine, a także w programach telewizyjnych: ABC Good Morning America, ABC Chicago, ABC Norway, ZDF.
Prowadzę warsztaty dla dzieci (Unikids w Lublinie, Uniwersytet Dziecięcy UMCS, Akademia Odkrywcy, Uniwersytet Dzieci); spotkania autorskie w szkołach i na festynach rodzinnych oraz prelekcje na festiwalach podróżniczych (m.in. Travenaliach czy Rybnickim Festiwalu Podróżników Karawana).”

Na spotkanie będzie możliwość zakupienia książki, która powstała na podstawie egzotycznych podróży i wolontariacie autorki. “Zwierzaki podróżniczki Gosi”

WAŻNE:
Wejście na spotkanie jest płatne 10 zł – dochód z biletów na wydarzenie w całości przeznaczony jest dla prelegenta za jego wiedzę, doświadczenie, poświęcony czas i pracę nad prezentacją. Gosia planuje przeznaczyć całość kwoty na następny wolontariat.
Płatność na miejscu przy wejściu.
Istnieje możliwość rezerwacji miejsca pod adresem e-mail: dorota@tam-cafe.pl. prosimy podać w mailu kontaktowy numer telefonu.

Dziennikarze Daily Mail nazwali ją Doktorem Dolittle w spódnicy. Gosia jest niesamowicie popularna w Azji. Jej teksty o podróżach i wolontariacie ukazały się m.in. w “National Geographic Traveler”, Onecie, biznes.pl. O jej pasji i podróżach rozpisują się m.in. “Daily Mail”, “China Daily”, Onet, Cas. Wywiady z Gosią ukazały się w “Dzień dobry TVN”, “Pytanie na śniadanie”, “Świat się kręci”, “Twoim Stylu,Radiu Zet, w Trójce, Czwórce, RMFie, na Onecie i w WP itd.

www.zdziechowska.pl
FB: Polska Dr Dolitte

Książkę pozytywnie zaopiniował Adam Wajrak:
„Zwierzaki podróżniczki Gosi” to książka, która choć wygląda jak dla dzieci, jest dla każdego miłośnika zwierząt. Jest w niej wszystko, czego tylko zapragniecie: i podróże, i przygody z niesamowitymi zwierzakami, i wielkie uczucie, jakim darzy je autorka, i wreszcie duża dawka wiedzy. No właśnie, wiedzy. Każdy, kto chciałby robić takie rzeczy jak Gosia, i pracować w tak renomowanych ośrodkach dla dzikich zwierzaków, musi nie tylko je kochać, ale też długo i wytrwale zdobywać o nich wiedzę. Ta książka bardzo do tego zachęca.