Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

18 maja

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Martina Zawadzka – Manager jednej z warszawskich korporacji po latach pracy postanawia zostawić wszystko, spakować plecak i wyruszyć w podróż. Podjęła decyzję o roku przerwy „gap year” od codzienności swojego życia, aby spełniać marzenia związane z dalekimi podróżami. Sprzedała wszystko, co posiadała i kupiła bilet w jedną stronę.
Swoją przygodę rozpoczęła od Filipin, w kolejnych krokach odwiedziła Indonezję i Australię, Hawaje, Kalifornię oraz Nowy Jork. Podróżowała sama, wyposażona wyłącznie w bagaż podręczny. Wierzy, że jej decyzja będzie motywowała innych do nieodkładania marzeń na później. Aktualnie, jako coach, wspiera innych w realizacji swoich celów i marzeń.

Swoją historię opowiada na blogu lovelajf

Podczas prezentacji opowie o wątpliwościach towarzyszących przed podróżą solo, pakowaniu plecaka w kilkumiesięczną podróż, trasie swojej podróży oraz ludziach z całego świata napotkanych po drodze. Oprócz niezwykłych historii oraz zdjęć z podróży nie zabranie garści motywacji i odpowiedzi na pytanie jak się spełnia marzenia.