Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

8 marca

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Czy każdy turysta może pojechać w najwyższe góry na świecie? Czy każdy kto chodzi po górach może udać się na himalajski trekking, by z bliska zobaczyć potężne ściany i lodowce. Czy chodząc po beskidzkich szlakach możemy pojechać do Nepalu? Ja myślę, że tak i podczas pokazu będę starał się wam to udowodnić

Opowiem Wam o magicznym dla mnie miejscu na Ziemi. Niewątpliwe jest to Nepal oraz Himalaje. Licząc swoje wszystkie wyjazdy spędziłem tam ponad rok. Podczas spotkania zaprezentuję slajdy z najciekawszych tras trekkingowych, tych popularnych jak i mało znanych. Pokażę zdjęcia z rejonu szczytów ośmiotysięcznych – Mount Everestu, Lhotse, Cho Oyu, Makalu, Manaslu, Kanczendzongi, Annapurny oraz Dhaulagiri. Na krótką wędrówkę zabiorę was także w mało znany rejon Ganesh Himal oraz do doliny Langtangu. Ale Nepal to nie tylko wysokie góry i wspaniale widoki. To także cudowni ludzie. O nich też usłyszycie.

Marek Bytom (ur. 1975) absolwent turystyki i rekreacji na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Współtwórca i właściciel Klubu Podróżników Namaste w Katowicach, pilot wyjazdów Klubu Laurazja do Nepalu, organizator wielu wypraw w góry, a przede wszystkim pasjonat gór. Jego największą podróżnicza miłością jest Nepal i Himalaje. Kraj ten odwiedził dziewięć razy przemierzając najciekawsze trasy trekkingowe. Z plecakiem dotarł pod najwyższe góry na świecie. Z bliska zobaczył: Mount Everest, Lhotse, Cho Oyu, Makalu, Manaslu, Kanczendzongę, Annapurnę oraz Dhaulagiri.

Zapraszamy!

———-
wstęp wolny