Posted in

Szczegóły wydarzenia
Data:

30 kwietnia

Godzina:

07:00 pm - 09:00 pm

Aktualne informacje:
Strona wydarzenia
Organizer

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Aktualne informacje: Organizer's Website
Lokalizacja wydarzenia

Klubokawiarnia Tam i z Powrotem

Antoniego Odyńca 71

Mokotów, Poland, 02-644

Aloha!

Hawaje kojarzą się z rajem na Ziemi: cudowne plaże, wodospady, góry, rzeki, wulkany oraz dużo słońca. Nasuwa się więc pytanie: Czy lepiej wybrać się tam na wycieczkę, czy od razu przeprowadzić…?! 🙂

Naszym gościem będzie autor, fotograf i podróżnik Bogusław Szedny – znany również jako architekt szczęśliwego życia. Podczas spotkania opowie m.in. o historii Hawajów, o miejscach które warto odwiedzić oraz o tym, jak wygląda codzienne życie na wyspach.

Bogusław mieszkał na Hawajach przez ponad dwa lata. Jak mówi, na początku woził się kabrioletem i wynajmował dom blisko plaży. Jednak gdy wydał wszystkie pieniądze – stał się osobą bezdomną i przez rok mieszkał w namiocie…
Jak to się stało i jak przeżyć na Hawajach bez pieniędzy – dowiecie się na miejscu.

PREMIERA
Preleckcja podróżnicza będzie połączona z premierą najnowszej książki Bogusława: ilustrowanego zbioru wierszy “Inspiracje”. Co ciekawe – część poezji powstała właśnie na Hawajach 🙂 Podobnie jak jego pierwsza książka pt. “XII sugestii. Przewodnik do szczęśliwego życia”.

Na miejscu będzie można zakupić obie książki, z piękną dedykacją!

O AUTORZE:
Bogusław Szedny – architekt szczęśliwego życia
Przez 15 lat pracował jako dziennikarz radiowo-telewizyjny i przez 10 lat, prowadził swoje biznesy. W 2011 roku porzucił wszystko, aby zająć się rozwojem osobistym i duchowym. Największą transformację przeszedł, mieszkając na Hawajach, gdzie przez rok doświadczył bezdomności. Po ponad ośmiu latach spędzonych w USA – w 2015 roku – Bogusław wrócił na stałe do Polski, gdzie inspiruje ludzi do odkrywania wewnętrznego szczęścia.
Więcej na stronie: www.BoguslawSzedny.com

Wstęp wolny